Vanilkové rožky fotorecept

petravoska - fotkapetravoska, 18. decembra 2013

Komentáre 1 - 15 z 31

schválne poďme počítať, koľko ich tu už je a koľko ešte pribudne: máme zábavu na dlhé zimné večery. Žeby som odfotila aj tie moje?
To vieš, Vianoce sú Vianoce, môžeš tu dať, čo chceš, aj vanilkové rožky od výmyslu sveta. Teraz vážne, viacero zaciatocničok sa zľakne, keď vyberú rožky z truby, že sa nepodarili, lebo im pod prstami "prachniveju", a to je dôvod, prečo som sa rozhodla pridať tento klasický recept polopatisticky. Aby som vysvetlila tento zapeklistý problém, že ich stačí nechať vychladnúť a netreba ich hneď sypať do koša, lebo sa nepodarili :-)
Petravoska : Prosim ta , nerob to , ved mi sliny tecu ( taketo vanilkove rozky to je pre mna kucharska balada )
:-) chodím okolo nich a si ich zakazujem, aby som ich nezbastila ešte pred Vianocami :-)
Vydarené,takýchto roztekov nikdy nieje dost : )
Maš ich krásne...ja mám presne tento istý recept a robím ich už
roky na Vianoce,lebo ich máme radi ....krásne sviatky :-)
robila som včera podľa podobného rcp, do jednej dávky som dala lieskovce a do druhej vlašské orechy a teraz ochutnávam a porovnávam :) Tvoje vyzerajú veľmi chutne. pekné Vianoce
A ešte jeden postreh. Je super, že vo svojich receptoch myslíš aj na začínajúce gazdinky. Keď som sa vydala mala som 2O rokov a skúseností z varením nulové. Moje kolegyne z práce ma zahrňali receptami ale keď som sa opýtala na množstva tak povedali ja "ja dávam podľa oka". Teraz aj ja dávam podľa oka. Alekeď som začínala nikdy my nevyšla knedľa ani buchty na pare podľa oka. Až keď jedna kolegyňa sa nadomnou zmilovala a začala vážiť a merať všetko čo varila tak som sa naučila aj ja.