Chlapská záležitosť :-)

jody - fotkajody, 17. októbra 2011
Chlapská záležitosť :-)
Foto: jody

Keď sa chlap rozhodne príjemne prekvapiť, stojí to za to. :-) Toto je síce kombinácia, ktorá by mňa ani v päte nenapadla, ale aj to dobre vyzeralo a celkom dobre chutilo. :-)

10 minút
príprava

Suroviny


Moje poznámky

Prihlás sa do Varechy a zapisuj si svoje poznámky k receptom.

Postup

  1. 1

    Mozzarellu vyberieme zo sáčku, vínne listy z konzervy, zeleninu a salám nakrájame a uložíme na tanier. Podávame s našikmo nakrájanou bagetou natretou paprikovo-smotanovou nátierkou. :-) Prajem dobrú chuť.

    Chlapská záležitosť :-) - obrázok 1

Diskusia k receptu

frezia68
Nuž @jody ,ak by mi to pripravil hocikto,okrem mňa,chutilo by duplom,lebo to robil pre mňa :-))) prekvapil milo a s fantázioiu,nie?
dorisa
...veru, treba si vážiť, keď chlap niečo pripraví pre nás.
sovka62
No aha aký šikovný, ani veľmi dlho nestál pri sporáku, hahaha.....
babkamt
Bolo to pre teba milé prekvapenie. Ticho závidím takého chlapa.Ten môj aj vodu pripáli.
tatranka
Páči sa mi,že ťa manžel chcel prekvapiť.Určite sa mu to podarilo.Váž si to.Dúfam,že si ho pochválila.Môj manžel nevarí,ale ak urobí napríklad lečo,...to totiž vie a je aj chutné,chválim ešte aj vtedy keď už po ňom niet ani slichu.A veru, pri jeho konzumácii sa ma aj niekoľko krát spýta,či mi naozaj chutí? A ja chválim...chválim.
Ináč mi pri varení rád robieva kuchtíka.A ja aj to chválim,ako pekne očistil zeleninu zemiaky.Jednoducho som žena.......))) čo ti mám viac poradiť.
kuchticka
@jodi , ja bych ti ho mohla zavidiet, lebo ten moj nema ziadnu fantaziu, ale ani snahu s niecim prekvapit. Pripravil to docela po "chlapsky" a to sa musi cenit. Ze mu dakujem i za teba.
huck
Gavalieri ešte nevymreli! :)