Navarte bez veľkej námahy:
Sýte polievky a pochúťky z jedného hrnca

Redakcia Varecha.sk, 17. novembra 2022     3 minúty čítania

Husté polievky, v ktorých stojí lyžica, guláše, či eintopfy sú najlepším spôsobom, ako navariť tak, aby boli stravníci sýti a v rodinnom rozpočte nezostala diera. A presne recepty na takéto jedlá nájdete vo Vareche, ktorá vychádza ako príloha denníka Pravda v piatok 18. novembra.


Na stránkach prílohy Varecha sa dozviete, ako pripraviť výborné výdatné polievky a jedlá z jedného hrnca. Nájdete v nej najlepšie recepty napríklad na fazuľovú polievku s rezancami, sýtu držkovú polievku či boršč. Tiež praktické tipy a nápady, napríklad ako vybrať správne mäso, ako dosiahnuť, aby bolo krehké aj aký hrniec je na varenie najlepší.

Okrem nápadov a rád prináša aj najlepšie overené recepty na prípravu výdatných polievok z portálu Varecha.sk. Svoj recept pridá v tradičnom fejtóne aj známy vinár a náruživý kuchár Fedor Malík. A poteší vás aj inšpirácia z mesačníka Varecha.V piatkovej prílohe Varecha na vás čakajú tieto recepty:

- Fazuľová polievka s rezancami
- Sýta držková polievka
- Boršč Buřtguláš so šampiňónmi
- Zeleninové karí so zemiakmi
- Güveç - turecký guláš v keramickej nádobe
- Lososový chowder
- Maďarský guláš

Prílohu Varecha nájdete v piatok 18. novembra v denníku Pravda.

Zmeškali ste túto Varechu?

Archív starších príloh Varecha, nájdete v elektronickej podobe (pre počítač, iPad, iPhone či Android) v našom elektronickom archíve na e.Pravda.sk


Predplatiť si papierovú Varechu (s piatkovou Pravdou)

Objednajte si ročné predplatné piatkových vydaní Denníka Pravda s receptovou prílohou Varecha pre milovníčky a milovníkov dobrého jedla a ďalšími prílohami za 81,50 € na celý kalendárny rok!
Predplatné Pravdy


* Pravda má viac variantov predplatného, ak máte záujem iba o piatkovú Pravdu s Varechou vyberte si vo formulári príslušné predplatné
Diskusia k článku


Zaujímavé video z archívu TV Varecha


TOPlist