Dnes má moja dcéra 30 rokov

svetlana9 - fotkasvetlana9, 27. marca 2011
a spomenula som si na : deti sa vždy vypytujú na javy okolo seba, vysvetľovala som jej "zákonitosti" prírody a medzi tým som spomenula, že to všetko zariadila matka príroda. A moja trojročná ratolesť mi položila ďalšiu ťažkú otázku: "A kde býva matka príroda?"
@zareaguj


Diskusia k článku

3sandra3
tak gratulujem Tvojej dcére k jej narodeninám...krásny vek... už ani neviem, kedy som ho mala.... a moja sestra sestra má dnes meniny, je Alenka
baculata
Boli to pre nás rodičov najkrajšie roky, dnes sa mi vrátili vdaka mojim trojročným vnučatkám a ked po desiatej otázke prečo poviem, lebo to tak zariadila príroda, tvária sa, no konečne sme to pochopili a ja ich nenápadne sledujem a žasnem, že už su spokojní.Ide sa na inú tému...a prečo? Samozrejme ku krásnemu jubileu všetko najlepsie.
arasidka
vinšujem šťastie a zdravie do budúcnosti tebe, aj tvojej dcére s rodinou.
Včera som obla na tých jarných trhoch, zaujali ma drevené hračky, milé kúsky, tak sme sa s tým , kto ich vyrába rozprávali, s úsmevom som mu povedala:"Tak z tohoto sme už vyrástli, doma mi zostala jedna drevená kravička, čo sme kedysi pred rokmi kúpili nášmu malému vnukovi.... dnes keď príde vnuk na návštevu, tak príde na kávu a zapáli si jednu ciginu... kravička zostala schovaná".
ola111
Prajem dcérke všetko naj,naj,naj-krásny to vek.
svetlana9
Vrelá vďaka za blahoželania - a ešte by som na tému "deti a vnúčatá" dodala, že čaká bábätko - moje prvé vnúčatko. To zariadila tiež "matka príroda" - xixi
mariaklara
Všetko najlepšie želám tvojej dcére k narodeninám, kedyže to čaká, aj moja dcéra čaká už druhé, v októbri, a ja piate vnúčatko.
bozulka
Radostné,úsmevné spomienky,aj ja želám všetko dobré dcére aj nastávajúcej babičke! @ara šidka, možno by bolo dobré vytiahnuť kravičku na svetlo božie a možno "cigina" by ostala v hambe...?
svetlana9
všetkým vrelá vďaka za pozitívnu energiu a blalhoželiania k narodkám. A tú kravičku by som tiež neschovávala - ale by bola niekde na poličke na viditeľnom mieste položená.
hortenzia51
Milá @svetlana9 aj keď tvoja dcérka mala včera narodeniny aj ja chcem jej zablahoželať,o čo pozdejšie o to srdečnejšie, veľa šťastia, zdravička aj tomu anjelikový čo je na ceste..aj šťastnej babke všetko len naj... naj...
arasidka
Božulka, keby len kravička, ale minule som mu pustila cédečko z našej striebornej svadby, mal na nej sotva tri roky, bol rozkošný ako anjelik, čierne kučierky, tmavé oči a pusinu ako malinu a práve sa naučil hovoriť "r", a keď to môj Peťulo videl, tak sa začerveňal a povedal:no veď....bože, daj to chytro preč...
Proste ešte mladý muž nedozrel na to, ešte stáre má pubertálne chovanie a za svoje detské roky sa hanbí. Ale to sa zmení a bude rád, že sme zachovali taký film.
evanaaa
No, keď sa tak chválite, tak aj ja budem - prababkou , ale vnučka sa ešte len bude vydávať a to presne v deň svojich 23-tích narodenín, za mesiac. A bude mať dievčatko. J a som mala dcéru, ona mala dcéru a tá bude mať tiež dcéru, žiaden chlap na obzore. A vnučku mám len jednu, pravnúča bude prvé, zatiaľ.
evanaaa
Ozaj, Svetlana9, aj si jej niečo upiekla k tej krásnej 30-ke? Mimochodo, blahoželá, je to taký prelomový vek, keď sa z mladej dievčiny stáva dáma.
hubata
evanaaa pokiaľ ti ujde len "m" .... tak je dobre. Gratulujeme mamke k dcére a dcére k mamke !TOPlist