Veľká vianočná SÚŤAŽ:
Hrajte o 11 fantastických cien

Redakcia Varecha.sk, 3. decembra 2017 o 08:00

Na posledný mesiac v roku sme pre vás pripravili niečo naozaj špeciálne. V našej vianočnej súťaži odmeníme skvelými hodnotnými cenami až 11 receptov s fotografiou pridaných na Varecha.sk počas decembra!Keďže príprava na vianočné sviatky a záver roka dáva každému poriadne zabrať, my na Vareche sme sa rozhodli vaše snaženie v kuchyni odmeniť. Stačí ak v termíne od 1. do 31. decembra (vrátane) pridáte na našu stránku nový recept aj s fotografiou a ste v hre o 11 fantastických cien.

Kto vyhráva?

Podmienkou účasti v súťaži je byť registrovaný na portáli Varecha.sk. 10 hodnotných cien vyhráva 10 receptov s fotografiou , ktoré budú na Varecha.sk uverejnené ako nové počas trvania súťaže a ktoré si pridá najviac užívateľov Varecha.sk do svojej kuchárskej knihy. Takže 1. cenu získa recept, ktorý v súťažnom termíne zaznamená najväčší počet uložení do kuchárskych kníh, 2. cenu recept s druhým najväčším počtom uložení a tak ďalej... Keďže výhry určujú počty uložení do kuchárskych kníh užívateľov Varecha.sk, čím skôr pridáte svoj recept, tým máte väčšiu šancu získať jednu z výhier.

Okrem 10 cien, o ktorých rozhodnú samotní užívatelia, máme pre vás ešte jeden bonus - špeciálnu 11. cenu - Cenu redakcie pre recept, ktorý vyberieme my tu v redakcii Varechy. Nepremeškajte túto jedinečnú príležitosť a pridajte svoj recept čím skôr!

O čo vo vianočnej súťaži hráte?1. cena
Osemdielna sada hrncov Fagor Professional v hodnote 99 €2. cena
Mixér Tristar BL 4433 Soup Mixer na teplé a studené pokrmy s funkciou ohrevu v hodnote 55 €3. cena
Kuchynský mixér Orava biely v hodnote 36 €4. cena
Kuchynský mixér Orava čierny v hodnote 36 €5. a 6. cena
Poukážka na nákup na www.natortu.sk v hodnote 30 €7., 8. a 9. cena
Balíček produktov Shan Shi + potraviny v hodnote 30 €10. cena
Kuchynský sekáčik zeleniny Orava v hodnote 19,90 €11. cena - Cena redakcie Varecha.sk
Ručný ponorný mixér Orava v hodnote 26 €


Pravidlá súťaže
 • Organizátorom súťaže je P E R E X , a. s. , Bratislava, vydavateľ denníka Pravda a prevádzkovateľ Varecha.sk.
 • Súťaž začína 1. decembra o 0:00 hodine a končí 31. decembra 23:59 hodine, ak organizátor najneskôr 48 hodín pred ukončením súťaže nezverejní na stránke Varecha.sk zmenu termínu či zrušenie súťaže.
 • Podmienkou účasti v súťaži je splnenie súťažného zadania v uvedenom termíne.
 • Ceny 1 - 10 vyhráva 10 receptov s fotografiou, ktoré boli na Varecha.sk uverejnené ako nové počas trvania súťaže, podľa poradia, v akom boli počas trvania súťaže najviac ukladané do kuchárskych kníh užívateľov Varecha.sk. 11. cenu - Cenu redakcie - vyhráva recept, ktorý bol na Varecha.sk uverejnený ako nový počas trvania súťaže a vyberie ho redakcia Varecha.sk.
 • Počet súťažných receptov od jedného autora nie je obmedzený.
 • Výhercov a ocenené recepty zverejníme na Varecha.sk 4. januára 2018. Výhercov budeme kontaktovať na e-mailových adresách, ktoré uviedli pri registrácii na Varecha.sk.
 • Výhry môžu byť odovzdané výhercovi osobne, kuriérom, alebo balíkovou službou Slovenskej pošty. Do zahraničia výhry nedoručujeme. Na odovzdanie výhry je potrebná aktívna spoluúčasť súťažiaceho, najmä zastihnuteľnosť na kontaktoch poskytnutých organizátorovi. Ak organizátor vyčerpá všetky možnosti adekvátne hodnote výhry a napriek tomu sa mu nepodarí do 90 dní od vyhlásenia výsledkov súťaže skontaktovať výhercu alebo doručiť výhru, výhra prepadá v prospech organizátora.
 • Súťaže sa môžu zúčastniť len používatelia, ktorí už dosiahli vek 18 rokov.
 • Výhercovia si musia sami vysporiadať prípadné daňové povinnosti vyplývajúce z výhry v súťaži.
 • Výhercom súťaže nemôže byť zamestnanec P E R E X , a. s. , ani jeho rodinný príslušník. V prípade, že sa taká skutočnosť zistí po vyhlásení výsledkov súťaže, výhra prejde na ďalšieho súťažiaceho v poradí.
 • V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.
 • Podľa § 15 ods. 1 zákona č. 122/2014 v znení neskorších predpisov uvádzame:
  a) identifikačné údaje prevádzkovateľa: P E R E X , a. s., Trnavská cesta 39/A, 831 04 Bratislava, IČO: 00685313 (ďalej ako Usporiadateľ)
  b) identifikačné údaje sprostredkovateľa: ABAFFY DESIGN, s.r.o., Červeňova 32, 811 03 Bratislava, IČO: 44753772
  c) účel spracúvania osobných údajov: evidencia účastníkov súťaže za účelom losovania a rozposielania výhier
  d) zoznam osobných údajov:
  • nickname / prezývka – evidované pri účastníkoch už registrovaných na portáli varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk
  • pohlavie – evidované pri účastníkoch už registrovaných na portáli varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk
  • vek, dátum narodenia – evidované pri účastníkoch už registrovaných na portáli varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk
  • meno – pri neregistrovaných účastníkoch
  • e-mailová adresa
  e) doplňujúce informácie:
  • poučenie o dobrovoľnosti: Účastník súťaže/dotknutá osoba spolu s poskytnutím osobných údajov vyhlasuje, že si je vedomý svojich práv v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, svoje osobné údaje poskytol Usporiadateľovi dobrovoľne a kedykoľvek môže písomne požiadať o skončenie ich spracovávania a to bezplatne na adrese Usporiadateľa.
  • čas platnosti súhlasu: súhlas je poskytovaný na dobu do odvolania, alebo na dobu počas ktorej je účastníkom súťaže eventuálne Usporiadateľom zverejňovaná súťažná fotografia, recept, nápad (návod) alebo iný príspevok. Súhlas možno odvolať bez uvedenia dôvodu.
  • tretie strany: Usporiadateľ neposkytuje v rámci prevádzkovania portálu www.pravda.sk sekcia varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk osobné údaje účastníkov tretím stranám,
  • okruh príjemcov: subjekty, ktoré si zobrazia patričné webové stránky portálu www.pravda.sk sekcia varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk,
  • forma zverejnenia: Usporiadateľ zverejní na webových stránkach portálu www.pravda.sk sekcia varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk len údaje výhercov,
  • tretie krajiny: prenos zverejnených osobných údajov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.
 • Účastník súťaže/dotknutá osoba potvrdzuje a ručí za správnosť poskytnutých údajov.
 • Všetky poskytnuté osobné údaje môžu byť použité na marketingové aktivity spoločnosti P E R E X, a.s. a na účel poštovej či telefonickej komunikácie počas trvania súťaže, zasielania výhier a na účel zasielania aktuálnych ponúk vydavateľstva P E R E X, a.s.. Účastník súťaže berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu na webovej stránke www.pravda.sk.
Komentáre k článku:
 • cesminaz - fotkaCesminaz 3. decembra 2017 o 08:40

  Woow ,naozaj krásne výhry! :-) To je fakt prekvapenie milá @Redakcia ,takéto niečo som nečakala :-) a myslím,ze aj ostatný varecháči budú milo prekvapený a nadšený.Dakujeme,je to od vás fakt velmi milé.Stavím sa,že tento mesiac tu budete mať rekordné množstvo receptov :-)) Tak by som len popriala každému vela štastia a príjemné varenie a pečenie ;-P Ešte jednu otázku by som zato mala..To znamená,že tento mesiac niesú zvlášt 2 kategórie,ale všetko je dokopy? A ak náhodou bude mat niekto v top10 viac receptov tak čo? Vyhráva viackrát? Pýtam sa len pre info,dakujem za odpoved a pekný den prajem :-)
  @zareaguj
 • redakcia - fotkaRedakcia člen redakcie Varecha.sk, 3. decembra 2017 o 10:01

  @Cesminaz (3.12.2017 08:40)

  Dobrý deň, v špeciálnej vianočnej súťaži nerozdeľujeme recepty do kategórii, všetky druhy jedál súťažia spolu. Jeden autor môže získať viac cien s viacerými receptami, rozhoduje počet uložení do kuchárskych kníh.
  @zareaguj


Pridaj komentár
Táto funkcia je len pre prihlásených!

Pre pokračovanie sa prihláste svojou Varechovou prezývkou a svojim heslom:


alebo môžeš použiť:

Prihlásenie cez Facebook

Registrácia

Registrácia a používanie webu Varecha.sk je zadarmo.
Podmienky používania a ochrana osobných údajov


TOPlist