Varecha 17/2021:
Prekvapenia z bryndze

Redakcia Varecha.sk, 29. apríla 2021     3 minúty čítania

Ďalšie číslo časopisu Varecha nájdete už v piatok 30. apríla v denníku Pravda.Milovníci varenia, pozor! Iba v Pravde nájdete ďalšie skvelé recepty. Magazín Varecha k vám prichádza v piatok 30. apríla na 16-tich stranách. V hlavnej téme prináša 9 skvelých receptov z bryndze, ktoré v mnohom prekvapia.

V rubrike Majstri varešky predstaví Pani Naam, majiteľka reštaurácie Naam Thai Food v Bratislave, 4 jednoduché recepty thajskej kuchyne. Naučí vás variť polievku Tom Kha s kuracím mäsom, hovädzie mäso s bazalkovou pastou a jasmínovou ryžou, krevety s tamarindovou omáčkou a tapiokový dezert s mangom.

Tiež nechýbajú praktické rady, tipy a nápady do kuchyne a tradičný fejtón Fedora Malíka. Vo Vareche nájdete aj recepty od našich čitateliek a čitateľov z webu varecha.sk a tiež najklikanejší recept na ryžový nákyp v histórii Varecha.sk. Na stránke TV Varecha si prečítate rozhovor so skladateľom a spevákom Bystríkom, ktorý pre TV Varecha pripravil trnavsko-vietnamskú polievku Pho Ga.

Prekvapenia z bryndze pre vás pripravili šéfkuchári, ktorí vystupujú ako Šuhajíci pri panvici.Naučte sa pripraviť:

- Špargľový quiche s bryndzou
- Carpaccio z hovädzej sviečkovice s bryndzovou emulziou a chlebovou plackou
- Lavaš chipsy s guacamole s bryndzou a jemne pikantnou majonézou
- Vyprážané bryndzové pirohy so slaninovou slamou a bylinkovým créme fraiche
- Jarné výhonky
- Bravčovú panenku so zemiakmi s bryndzou
- Bryndzovú obatzdu s veľkým domácim praclíkom
- Špenátovo-bryndzové taštičky so slaninou z lístkového cesta
- Rýchly zemiakovo-bryndzový posúch s jalapeňos

Recepty v magazíne Varecha nájdete už v piatok 30. apríla v denníku Pravda

Zmeškali ste túto Varechu?

Archív starších časopisov Varecha, nájdete v elektronickej podobe (pre počítač, iPad, iPhone či Android) v našom elektronickom archíve na e.Pravda.sk


Predplatiť si papierovú Varechu (s piatkovou Pravdou)

Objednajte si ročné predplatné piatkových vydaní Denníka Pravda s receptovým magazínom Varecha pre milovníčky a milovníkov dobrého jedla z 28,60 € na celý kalendárny rok!
Predplatné Pravdy* Pravda má viac variantov predplatného, ak máte záujem iba o piatkovú Pravdu s Varechou vyberte si vo formulári príslušné predplatné

Diskusia k článku

TOPlist