Špagety a la Katka fotorecept

tkatka - fotkatkatka, 2. mája 2011
Špagety a la Katka (fotorecept)
Foto: tkatka

Chutné špagety bez mletého mäsa :)

4
porcie
25 minút
príprava

Suroviny

400 g
400 g konzerva
1 fľaštička
250 g alebo májka
 strúhaný
Postup

 1. 1

  Cestoviny uvaríme vo vriacej osolenej vode za občasného miešania. Vodu scedíme a špagety premiešame s olejom.

  Špagety a la Katka (fotorecept) - obrázok 1
 2. 2

  Do hrnca dáme omáčku morca-della a pridáme zabíjačkovú pečeňovú paštéku, dobre zamiešáme.

  Špagety a la Katka (fotorecept) - obrázok 2
 3. 3

  Pridáme domáci Uncle bens, tiež zamiešáme.

  Špagety a la Katka (fotorecept) - obrázok 3
 4. 4

  Pristavíme na oheň a za stáleho miešania privedieme do varu a chvílu povaríme. odstavíme.

  Špagety a la Katka (fotorecept) - obrázok 4
 5. 5

  Do taniera naložíme špagety, na ktoré nalejeme pripravenú omáčku a posypeme strúhaným syrom. Prajem dobrú chuť :)))

  Špagety a la Katka (fotorecept) - obrázok 5

Diskusia k receptu

svetlana9
@tkatka - úžasné - čo dom dal - domáce produkty a fantázia = výborný obedík - si šikulka - ukladám do KK
julica
Juj, nerozumiem tomuto receptu. Paštéta do špagiet - nikto netuší, čo do nej dávate, uncle beans - takisto nik netuší, aké má to vaše chuť, potom relikt 90. rokov - morcadela. Nuž, ak vám chutilo, dobrú chuť, ja mám radšej niečo svieže a voňavé. (odpusť tento komentár, musela som)
sovka62
Ja si tiež radšej zomeliem to čerstvé mäso, konzervám neverím (sú božské, lebo ani Boh netuší, čo do nich výrobca namiešal).
aliciakudelova
myslím že morcadella do varechy.sk nepatrí, bléééééééééééééééééé. je to hnus čo je to tu na nafotené
jatanika
@aliciakudelova , je tu aj tag POLOTOVARY ... tak zrejme áno... a navyše mnohí si ju robia domácu ... podľa mňa už každý v časovej tiesni či na internáte a pod. použil nejaký polotovar ... ty si ešte žiaden nikdy nepoužila?
lucylee
@aliciakudelova prečo nevyberáš iné slova? Dá sa to povedať aj inak, prečítaj si komentár od @julica napríklad. Myslí, že povedala svoj názor a neurazila, ale ty si určite urazila. Tento recept tiež nie je podľa mojej chuti, ale ak niekomu chutia paštéty a morcadella, tak prečo nie???
evusik
to je tak, keby @tkatka pridala samostatný recept na Once Beans alebo domácu pečeňovú zabíjačkovú paštétu všetci by ju chválili aká je šikovná... keď ale uvedené domáce polotovary použije v recepte tak sa to niekomu nepáči... ale veď nie každému všetko chutí... ja napr. nemám rada špagety s rajčinovou omáčkou a mletým mäsom a je mi úplne jedno či je to mleté mäso s konzervy, kúpené alebo doma pomleté... skrátka to nemám rada, to ale neznamené že budem vykrikovať že je to hnusné, je to len môj problém že také nejem...
a kto občas nevarí alebo nevaril s polotovarov tak kecá .-)
baboja
Vyzera to zaujimavo.Moje deti spagety bez Morcadely doslova ignoruju.Ale zaujimal by ma recept na domaci Uncle Bens.Tkatka,mohla by si ho pridat?
mata3636
@evusik - presne tak, moja reč. niektorí ľudia by sa už konečne mali prestať pozastavovať nad tým, že kto čo je / konzumuje /, ako varí a z čoho. ja takéto reči strašne neznášam, pre mňa za mňa nech jedia aj kamene, keď im chutí, len nech nenútia mňa. aj moje deti majú radi morcadelu, aj vegetu doma používam, zato magi neznášam. a čo teraz? nechcem, nedám si, nikto kvôli tomu neumrie a život ide ďalej :))
natt00
Recept vyzerá zaujímavo, no ak mám povedať pravdu, paštétu neznášam. No za pokus to stojí, možno si tento recept zamilujem tak ako žiadny iný ;D
SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia