Katkine rezy fotorecept

tkatka - fotkatkatka, 27. mája 2014

Komentáre 1 - 15 z 16

Ty si ale výmyselník, ja tiež pokukujem po kuchyni, kedy, čo a čím viem ozvláštniť... Krásne rezy a určite aj chutné, pre mňa s čerstvým ovocím. Nejak mi nepasuje v krémových zákuskoch zaváranina, v kysnutých áno. Ale to je môj problém ;-)
1x tkatka
ešte som zabudla pripísať, že aj tortu, ktorú mám tu na Vareche v nápadoch so slnečnicovými lupeňmi z citrónovej kôry som zdobila podobne ako ty tu. Stred som posypala kakaovým práškom cez haluškáreň so štvorcovými otvormi :-)
1x tkatka
@tkatka , ďakujem aj ja. Ty si majsterka v tortách, ja len tak poskromne, improvizujem :-D Mala som v úmysle upozorniť na to, ako rovnako nás napadlo zdobiť cez haluškáreň, nezávisle od seba. Ja viem, že si moju tortu videla až teraz...:-)Pekný deň!
1x tkatka
@tkatka , rezy vyzerajú krásne a podľa surovín museli byť famózne... a nápad sypať čokoládu cez "haluškár" veľmi chválim, vyzerajú efektne také bodkované, si hlavička :)
1x tkatka
Vidím známy tanierik, ktorý je zárukou aj dobrého receptu od @tkatka : dobré cesto, chutná plnka a tie bodky sú tiež roztomilé. Že ty nemáš cukráreň .........
1x tkatka
Dobry napad s tym haluskovnikom. Idem robit jeden zákusok a tymto ho trosku ozvlastnim. Vdaka za tip
p.s. a inak aj kolacik ako taky moze byt chutny aj na tom reze to vyzera efektne. Mozno miesto natierkoveho masla by sa dalo pouzit tiramisu alebo jemny tvaroh.
1x tkatka