Najchutnejší a najľahší muffin

buki - bez fotkybuki, 28. novembra 2013

Komentáre 1 - 6 z 6

Škoda, že si nepridal foto. Ale aj rtak ukladám do KK a vyskúšam.Možno naplním jabĺčkami a škoricou.Budú voňavé.
Ďalší recept napísaný s hrubými gramatickými chybami!
Mne v takýchto prípadoch viac prekáža to, že tam, kde má byť úvod receptu, tak je hneď písaný postup. A pritom pri zadávaní nového receptu je nad políčkom, kde sa zadáva text, jasne napísané: "Nepíš sem postup prípravy. Toto pole slúži napríklad na opis, odkiaľ recept pochádza, prečo patrí k Tvojim obľúbeným, pri akej príležitosti ho najčastejšie pripravuješ, atd.". Ľudia nevedia nielen písať, ale ani čítať.
Fantastické muffinky, konečne som našla jednoduchý a chutný recept. a čo je pre mňa dosť dôležité-idú ľahko odstrániť papierové košíčky! :-) doteraz čo som mala recepty, tak to bol s košíčkami boj a toto je pohoda-lahoda, takže super a ďakujem!
1x 00gery
ja len nechapem, ako sa da priprava mafinov stihnut za 10 min :( sak tolko trva len nachystanie si potravin zo skrine ... 24 kosickov som naplnala 20 minut, lebo sa cesto strasne lepilo.. mafiny som robila prvy krat, ale uz asi nikdy! a v papierovych kosickoch sa mi to hned roztekalo, a teraz to mam v rure a su to uz skoro placky :(