Kokosové tyčinky

renka73 - fotkarenka73, 8. decembra 2012

Komentáre 1 - 15 z 26

presne tak isto som ich robila, len sme ich volali cigaretky, lebo konce sme namočili do kakaa, ďakujem za pripomenutie
joj, ale sa na mňa smeje ten parížsky rožok. hned by som ho zlupla :) pekné koláčiky
ďakujem dievčatá...Akurát som dopiekla marlenku pre moju dcérku.Upiekla som ju ako tortu a z marcipánu som spravila včielky :) a uz možu príst gratulanti :)))))
no teda, ty si ale šikulka, všetko stíhaš, aj oslavu, a ešte si nájdeš čas aj naše recepty., dcérke všetko najlepšie!
takéto tyčinky som dakedy dávno kupovala a teraz si to podľa teba urobím doma.Ďakujem...
Práve hľadám recepty k vianociam a tento sa mi veľmi páči...
Práve dnes som zistila , že mám doma 4 kusy Salka. Takže aspoň jedno z nich miniem. Recept sa mi páči.
@renka73 v bode jedna si dopíš kokos. To pre začínajúce gazdinky. Nevravím ti to v zlom.
krásne,,, ako by ich jedna mater mala.... každu tyčinku odmeriaš? Musím vyskúšať, môj krstný syn miluje takéto mňamky.
vdačné tyčinky, ja som ich tiež robievala pravidelne ked boli deti malé,ale ušúľané,ako cigarety, tak sa im to páčilo, ked machrovali s kokosovou cigaretou v ruke, odporúčam