Slaná kytica.

sonulienka - fotkasonulienka, 29. júna 2012

Komentáre 1 - 15 z 49

Ďakujem Vám bolo to na ponáhlo a tak ako som písala svieti mi slniečko do kuchyne musela som sa ponáhlať.
pekná kytička, ja na také nemám nervy. radšej 100 porcií gulášu ako jednu tortu. sonulienka, oprav si v názve "slaný/slaná

Nádherná slaná kytica, nie som si istá či by som ju dokázala urobiť. Zato si recept uložím, snáď nabudúce @sonulienka pridáš celý fotorecept a krok za krokom sa o to pokúsim.:)
škoda, že si aspoň nepopísala ako si tú kyticu vytvorila. Myslím, že z tých chlebov si robila poschodia , maslo šunka , zelenina, ale ako si pripevnila stopku... ???? vlastne maslo si nemala:-)) pekné
Dobrá si Ty svokrička a tá kytica je krásna,asi máš veľkú trpezlivosť a dobrú fantáziu-1****
Veľmi pekné.Škoda ,že niet postupu.No viem si predstaviť toho zložitého fotenia.Potom to uložíš asi na tácku.Predpokladám,že sa ňou nedá gratulovať ako s ozajstnou kyticou. xixixi Si veľmi šikovná.
Ďakujem za komentíky, Martuška to sa robí presne na tej tácke kde je ono by sa to asi pokazilo keby som to prenášala. Gratulovala som ako s tortou na tácke.
Je krasna,aj ja by som taku niekedy chcela dostat :) Ak niekedy pridas fotopostup,tak sa o nu pokusim aj ja :)))