Príloha Varecha 19/2022:
Tvaroh vždy inak

Redakcia Varecha.sk, 12. mája 2022     3 minúty čítania

Ďalšie číslo prílohy Varecha nájdete v piatok 13. mája v denníku Pravda.Milovníci varenia, pozor! Iba v Pravde nájdete ďalšie skvelé recepty a zaujímavé čítanie. Magazín Varecha k vám prichádza 13.5. V hlavnej téme prináša recepty z tvarohu, ktorý sa dá použiť v sladkých aj v slaných jedlách.

V tipoch na víkend nájdete recepty na superrýchle šaláty a v rubrike Sezóna sa Varecha venuje už zabudnutej zelenine, ktorá je k dispozícii len v máji – vodnici a tipom ako ju možno využiť v kuchyni.

Nechýbajú praktické rady, tipy a nápady do kuchyne a tradičný fejtón Fedora Malíka. Vo Vareche nájdete aj inšpirácie z nového mesačníka Varecha a recepty od našich čitateliek a čitateľov z webu varecha.sk. V TV Varecha pripravila speváčka Daniela Nízlová jedlo s tajomným názvom Dvojičky.

Tvarohové recepty pripravila cukrárka Petra Hübler z cukrárskej výrobne Hüble z Trnavy.Naučte sa pripraviť:

- Cuketovú omeletu s paprikovo-tvarohovou plnkou
- Tvarohový quiche s hráškom
- Tvarohový pohár
- Tvarohovo-smotanovú tortu s malinami
- Tvarohovú bábovku s čučoriedkami

Prílohu Varecha nájdete v piatok 13. mája v denníku Pravda

Zmeškali ste túto Varechu?

Archív starších príloh Varecha, nájdete v elektronickej podobe (pre počítač, iPad, iPhone či Android) v našom elektronickom archíve na e.Pravda.sk


Predplatiť si papierovú Varechu (s piatkovou Pravdou)

Objednajte si ročné predplatné piatkových vydaní Denníka Pravda s receptovou prílohou Varecha pre milovníčky a milovníkov dobrého jedla a ďalšími prílohami za 66,30 € na celý kalendárny rok!
Predplatné Pravdy* Pravda má viac variantov predplatného, ak máte záujem iba o piatkovú Pravdu s Varechou vyberte si vo formulári príslušné predplatné
Diskusia k článku


Zaujímavé video z archívu TV Varecha


TOPlist