Súťaž:
Najlepšie nápady mesiaca február 2016

Redakcia Varecha.sk, 3. marca 2016     7 minút čítania

Pozrite si rebríček nápadov mesiaca február 2016 podľa obľúbenosti u našich užívateľov. Tieto i mnohé ďalšie nájdete na Napady.Pravda.sk.

Každý mesiac prebieha súťaž o najlepšie recepty a nápady, o ktorých rozhodujú používatelia receptového portálu Varecha.sk a nápadového portálu Napady.Pravda.sk. V tomto článku sa dozviete poradie v súťaži o Najlepšie nápady za mesiac február 2016.



Najlepšie nápady za mesiac február 2016


Víťazný nápad:



Na ďalších miestach sa umiestnili:
9.Gratulačná knihaGratulačná kniha6 hviezdičiek
11.GuleGule5 hviezdičiek
12.Vianočné venceVianočné vence5 hviezdičiek
14.SalónkySalónky5 hviezdičiek

Výhra za najlepší nápad mesiaca január 2016



Cenu za najlepší nápad

knihy Mozaikování a Pletieme ponožky pre malé aj veľké nôžky vyhráva Oldomachac za svoj nápad
Hobby sada na varenie gulášu a grilovanie, ktorý získal 54 hviezdičiek.


Víťazovi srdečne gratulujeme a ďakujeme za účasť aj ostatným. Tí, ktorí tento mesiac nevyhrali, majú šancu v súťaži na marec 2016.

Diskusia k článku

oldomachac
hoci som bol dlho pasivny citatel, napadov a receptov, raz som si povedal, ze aj ja mam co ukazat, dat na vzhliadnutie inym, nevedel som vsak, ze bezi aj sutaz, az ked som dostal mail od pani Cervenkovej, ,,,,ze moj napad je vitaz,,, hoci kvoli tomu som svoje napady sem nedaval, prekvapenie, velmi mile, dakujem, vsetkym, co vzhliadli a kladne ohodnotili moje napady, je to take laskave ,,,,pohladenie,,,, pochvala oldomachac




 



TOPlist