SÚŤAŽ:
Vyhrajte s novým magazínom Varecha balíček v hodnote 80 eur

Redakcia Varecha.sk, 28. mája 2022     2 minúty čítania

Už ste si kúpili nové číslo nášho mesačníka Varecha? Tak sa na našej facebookovej stránke môžete zapojiť do súťaže o balíček v hodnote 80 eur.Nové, v poradí už 3. číslo nášho mesačníka Varecha vyšiel vo štvrtok 26. 5. Nájdete v ňom množstvo inšpirácií, vďaka ktorým pripravíte napríklad aj nezabudnuteľnú detskú párty pre svoje ratolesti.

Ak ste si už júnové číslo magazínu kúpili, môžete sa zúčastniť súťaže na našej facebookovej stránke. Stačí, ak sa odfotíte pri tom, ako originálne čítate nové stránky časopisu a pridáte foto pod príspevok na Facebooku. Čím zábavnejšia foto, tým lepšie, nech je nám spolu veselo :)

Na jedného z vás sa usmeje šťastie a v stredu 15. 6. po 12.00 h. vyžrebujeme víťaza balíčka v hodnote 80 eur (balíček Koření od Davídka, chňapku a zásteru s logom Varecha, kuchársku knihu a 20 € poukaz na nákup od Kaufland).

Súťaž nájdete na našej facebookovej stránke TU (kliknite na foto):Viac o aktuálnom júnovom čísle mesačníka Varecha sa dočítate TU:
Júnové číslo časopisu Varecha

Ak by ste si chceli tento krásny mesačník predplatiť a získať k nemu balíček korenia ako darček, všetky potrebné informácie nájdete TU:
Predplatné mesačníka Varecha

Diskusia k článku

TOPlist