Horúca láska - Heiße Liebe

zitus - fotkazitus, 14. februára 2014
Horúca láska - Heiße Liebe
Foto: zitus

Túto pochúťku si priniesol priateľ z Rakúska,keď tam pracoval. Nedá sa síce hovoriť o kulinárskom umení,ale aj jednoduché dokáže byť veľmi chutné :) Naposledy ma Zobraziť celý popisTúto pochúťku si priniesol priateľ z Rakúska,keď tam pracoval. Nedá sa síce hovoriť o kulinárskom umení,ale aj jednoduché dokáže byť veľmi chutné :) Naposledy ma touto horúcou láskou obklopil,keď som sa večer učila na skúšky do školy a videl na mne,že som K.O. :D

Suroviny

Postup

  1. 1

    Zhrniem to do jedného bodu,kedže naozaj nie je o čom :) Naber si zmrzliny koľko vládzeš :) (kupujem zmrzlinu takú veľkú 2,5 litrovú majú ju v kauflande alebo v lidli občas,je naozaj úžasne chutná!)

  2. 2

    Naber si na tanier maliny a daj ich ohriať do mikrovlnky,alebo na sporák tak,aby pustili šťavu a boli "horúce" :)

  3. 3

    Na ozdobenie šľahačka,komu ako chutí buď domáca alebo v spreji..a nasekaná čokoláda (kto nemá rád horkú,kľudne aj mliečnu alebo hocijakú inú)

Diskusia k receptu

evanaaa
@zitus , veríš, že by som si dala horúce ovocia, ale toto je ( an moju škodu) pre mňa zakázané ovocie, sladké - s cukrom - nemôžem, tak sa aspoň vyžívam v čítaní a pozeraní receptov a obrázkov. Ináč, vidím, že si sa len nedávno zaregistroala a už tu máš tri pekné návody, recepty. Len tak ďalej, a ak sa vyskytne nejaký "rýpavý" komentár, nerob si z neho nič, nevšímaj si, aj takí sú tu.
evanaaa
Aha - a vitaj na Vareche ( ďalšia z MA)......nech sa ti tu páči, poradíme, poslúžime :-)))
zitus
Dakujem krasne za podporu ;-) su to len jednoduche recepty ale chutne :-) skoda ze take nemozete :-( ale dame si aj za vas ;-)
SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia