Varecha 14/2021:
Jar v kuchyni je zelená

Redakcia Varecha.sk, 8. apríla 2021     3 minúty čítania

Ďalšie číslo časopisu Varecha nájdete už v piatok 9. apríla v denníku Pravda.Milovníci varenia, pozor! Iba v Pravde nájdete ďalšie skvelé recepty. Magazín Varecha k vám prichádza v piatok 9. apríla na 16-tich stranách.

Okolo nás sa prebúdza život, všetko sa začína zelenať a zelená je aj farba hlavnej témy receptov v aktuálnej Vareche. Magazín vám ponúka inšpirácie na zaujímavé ale aj netradičné recepty zo surovín, ktoré príroda ponúka práve teraz – napríklad z medvedieho cesnaku.

V rubrike Majstri varešky vám opäť napečie a ponúkne sladké pokušenia šéfcukrár Michal Prokop, majiteľ kaviarne Suncafé v bratislavskej Petržalke. Tiež nechýbajú praktické rady, tipy a nápady do kuchyne a tradičný fejtón Fedora Malíka.

Vo Vareche nájdete aj recepty od našich čitateliek a čitateľov z webu varecha.sk. Na stránke TV Varecha si prečítate rozhovor s úspešnou fitnesskou Nikolou Krčovou o jej vzťahu k vareniu a jedlu. Pre TV Varecha urobila Lososa s mandľovou krustou.

Zelenú jar na tanieri pre vás pripravila trojica Šuhajíkov pri panvici František Sedlák, Janík Lenhardt a Martin Pastula.Naučte sa pripraviť:

- Krém z medvedieho cesnaku so zemiakovým chipsom
- Špenátové tortičky s jahodami a vanilkovým krémom
- Šalát z mikrobyliniek s čerstvou kravskou hrudkou
- Jahňa s bylinkovou omáčkou a zeleninovým bulgurom
- Risotto s variáciou hrášku
- Bielu fazuľku na medveďom cesnaku so strateným vajíčkom a baby zemiakmi
- Kurací supreme na chrumkavej špalde s mangoldom a baby mrkvou
- Špenátové palacinky plnené ricottou a údenou makrelou na ľahkom jarnom zeleninovom šaláte
- Králičí chrbát v bylinkovej kruste so zemiakovo-králičím fášom s mladým hráškom a záhradným bôbom v cuketovej rolke

Recepty v magazíne Varecha nájdete už v piatok 9. apríla v denníku Pravda

Zmeškali ste túto Varechu?

Archív starších časopisov Varecha, nájdete v elektronickej podobe (pre počítač, iPad, iPhone či Android) v našom elektronickom archíve na e.Pravda.sk


Predplatiť si papierovú Varechu (s piatkovou Pravdou)

Objednajte si ročné predplatné piatkových vydaní Denníka Pravda s receptovým magazínom Varecha pre milovníčky a milovníkov dobrého jedla z 28,60 € na celý kalendárny rok!
Predplatné Pravdy* Pravda má viac variantov predplatného, ak máte záujem iba o piatkovú Pravdu s Varechou vyberte si vo formulári príslušné predplatné

Diskusia k článku

TOPlist