Príloha Varecha 16/2023:
Šampiňóny 8x inak

Redakcia Varecha.sk, 20. apríla 2023     3 minúty čítania

Varecha s odskúšanými receptami na pochúťky zo šampiňónov vychádza ako príloha denníka Pravda v piatok 21. apríla.Na stránkach prílohy Varecha sa dozviete, ako pripraviť skvelé jedlá zo šampiňónov, ktoré sú zdravou a chutnou pochúťkou počas celého roka. Nájdete v nej najlepšie recepty z nášho portálu Varecha.sk, napríklad na syrovo-šampiňónový koláč, šampiňónovú nátierku alebo na plnené šampiňóny a ďalšie tipy na ich prípravu aj skladovanie.

Svoj recept pridá v tradičnom fejtóne aj známy vinár a náruživý kuchár Fedor Malík. A poteší vás aj inšpirácia z mesačníka Varecha.


Tieto recepty na pochúťky zo šampiňónov na vás čakajú v prílohe Varecha:


- Syrovo-šampiňónový koláč
- Buchtičky plnené hubami - Poğaça
- Šampiňónová nátierka
- Šampiňónová chuťovka
- Kolienka so šampiňónmi, s hráškom a červeným pestom
- Plnené šampiňóny
- Krémová šampiňónová polievka
- Šalát so šampiňónmi a s paradajkami

Prílohu Varecha nájdete v piatok 21. marca v denníku Pravda.

* * *

Príloha Varecha vychádza ako súčasť piatkového vydania denníka Pravda

Objednajte si ročné predplatné piatkových vydaní Denníka Pravda s receptovou prílohou Varecha pre milovníčky a milovníkov dobrého jedla a ďalšími prílohami.

Predplatné piatkovej Pravdy

* Denník Pravda má viac variantov predplatného, ak máte záujem iba Pravdu s Varechou vyberte si vo formulári príslušné predplatné - piatkové rozšírené vydanie s prílohami Varecha, Víkend, Krížovky...


Zmeškali ste túto Varechu?

Archív starších príloh Varecha, nájdete v elektronickej podobe (pre počítač, tablet či smartphone) v našom elektronickom archíve na e.Pravda.sk


Diskusia k článku


Zaujímavé video z archívu TV Varecha


TOPlist