ZdRAWá maškrta z 3 surovín

aleana - fotkaaleana, 26. júla 2015
ZdRAWá maškrta z 3 surovín
Foto: aleana

Raz som si v jednej predajni so zdravou výživou kúpila raw tyčinku,ktorá mi veľmi zachutila. Keď som si prečítala zloženie, napadlo mi, že to Zobraziť celý popisRaz som si v jednej predajni so zdravou výživou kúpila raw tyčinku,ktorá mi veľmi zachutila. Keď som si prečítala zloženie, napadlo mi, že to ani nemusí byť také ťažké urobiť si to doma...a ani nebolo.

10 minút
príprava

Suroviny

8 - 10 ks
100 g
1 - 2 PL
Postup

  1. 1

    Množstvá surovín sú len orientačné. Datle si môžeme pridať podľa chuti, aby nám to bolo dostatočne sladké. Kokosový olej som tiež dávala od oka, aby sa mi hmota primerane spojila a nebola sypká. Najprv som si v mixéri pomlela kešu oriešky na jemno. Potom som ich presypala do druhej nádoby. Do mixéra som si dala datle a tiež zmixovala. Potom som pridala pomleté kešu a ešte krátko mixla, aby sa všetko spojilo. Nakoniec som pridala kokosový olej podľa potreby.

  2. 2

    Nesnažila som sa hmotu tvarovať do tyčinky ani do guličiek, jedla som to tak, ako to bolo. Kto si chce skúsiť urobiť tyčinky, môže. Pre mňa to nebolo dôležité. Ako dlho to vydrží, nemám vyskúšané, lebo určite to do zajtra zjeme ☺ a potom si urobím ďalšie ☺

  3. 3

    Prajem dobrú chuť !

Diskusia k receptu

evanaaa
Tie kešu boli iste neslané, jasné, že všetko dobré, čo mám aj ja rada, iste by mi to chutilo.
SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia