Ovocná torta

Katarína Skybová
špecialistka na zdravú výživu a chudnutie, 17. apríla 2012
Ovocná torta
Foto: Pravda - Ivan Majerský

Suroviny

3 balenia
1 KL
1 ks
1 PL
50 g
100 g
100 g

Moje poznámky

Prihlás sa do Varechy a zapisuj si svoje poznámky k receptom.

Postup

  1. 1

    Cottage syr zmiešame s vanilínovým cukrom a so šťavou z limety. Želatínu rozpustíme v 100 ml vody podľa návodu a mierne ju zohrievame, kým neostane číra. Dáme trocha vychladnúť a vmiešame do ochuteného syra.

  2. 2

    Sušienky rozmrvíme rukou, mango nakrájame na kocky a pridáme do 2/3 syrovej zmesi. Hmotu vlejeme do tortovej formy s priemerom 20 cm, doplníme zvyšnou syrovou zmesou a dáme na 2–3 hodiny do chladničky. Pred podávaním ozdobíme malinami a lístkami mäty.

Diskusia k receptu

17 komentárov k receptu
Podla mna je na to nizkotucny jemny tvaroh uplne idealny a mohol by sa pouzit aj hustejsi jogurt. A jedno balenie cottage ma bud 150 alebo 200 g pokial viem.
Odkaz pre - paveva- syr COTTAGE dostať bežne v potravinách - Tri balenia sú 3 kelímky /okrúhle /. Tvaroh je iný to by som nenahrádzala.
výborna tortička,možete ju robiť aj s kyslej smotany s 3ks a 1 šlahačky v prášku a želaniny za studena vyskušajte je výborna.spodok s keksou alebo piškotov pomixovaných a s rozpustenou Herou.Pomrvenu smes zmiešať s rozpustenou Herou dať natlačiť do tortovej formy,dat trošku do chladničky.Potom pokračovať ako Katarínka.

Pridaj komentár k receptu: