Jednoduchá palacinková tortička

simushkka - fotkasimushkka, 3. novembra 2012
Jednoduchá palacinková tortička
Foto: simushkka

Nie je to nič extra, ale keď som si dala takmer 1/2 torty na obed... ale je chuťovo výborná, myslím, že jednoduché ale Zobraziť celý popisNie je to nič extra, ale keď som si dala takmer 1/2 torty na obed... ale je chuťovo výborná, myslím, že jednoduché ale chuťovo vynikajúce :)

5
porcií
30 minút
príprava
10 minút
tepelná úprava

Suroviny

5-6 ks
400 g
2 KL
5 PL
250 g
Postup

  1. 1

    Upečieme si palacinky podľa vlastného receptu. Palacinku uložíme na tácku. Zmiešame jablká, škoricu a podľa potreby dosladíme. Časť natrieme na palacinku, priložíme druhú. Vyšľaháme tvaroh s nutellou a natrieme na ďalšiu palacinku. Pokračujeme dokiaľ sa nám neminú palacinky. Vrch natrieme zvyšnou plnku a posypeme zvyšnými jablkami. Dáme trošku stuhnúť. Jednoduché. Ale naozaj chutné.

Diskusia k receptu

hubata
Palacinky sú a budú vždy obľúbené pre ich variabilnosť. Takže aj takáto torta musí byť skvelá s jablkami a tvarohom.
simushkka
misel20 to sú skôr palacinky pripravené so zaujímavou plnkou, chuťovo síce naozaj výborne, ale každý má svoj recept... hubata určite máš pravdu :) palacinky sú vždy obľúbené :)
silvia68
Moja , aká si ty šikovná, dobrá varianta pre tých , čo nemusia palacinky s lekvárom. Človek sa učí celý život. Ja palacinky nemusím, ale takto upravené sú hned chutnejšie.
simushkka
silvia68 ďakujem veľmi pekne :) ak máte rada tvaroh, čokoládu alebo nutellu, či jablká tak verím tomu, že takto pripravené budú chuťiť :) ja som 1/2 zjedla na obed :) keďže ja milujem nutellu a tvaroh :)
mesiar50
@simushkka ,
Palacinky mam rad v hocijakej podobe
ako poznamenala silvia nemusia byt nonstop lekvar
Tato kombinacia sa mi pozdava dakujem si sikovna
pozdravujem z holandska
SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia