Príloha Varecha 29/2022:
Oslaďte si leto

Redakcia Varecha.sk, 21. júla 2022     3 minúty čítania

Ďalšie číslo prílohy Varecha nájdete v piatok 22. júla v denníku Pravda.Milovníci varenia, pozor! Iba v Pravde nájdete ďalších 25 skvelých receptov, rád a tipov a tiež zaujímavé čítanie. Magazín Varecha k vám prichádza v piatok 22. 7. V hlavnej téme prináša recepty na chutné letné koláče, ktoré nedajú veľa námahy.

V tipoch na víkend nájdete recepty na netradičné šaláty a rubrika Sezóna je venovaná menej používanej zelenine – artičokom.

Nechýbajú praktické rady, tipy a nápady do kuchyne ani tradičný fejtón Fedora Malíka. Vo Vareche nájdete aj inšpirácie z nového mesačníka Varecha a recepty od našich čitateliek a čitateľov z webu Varecha.sk. V TV Varecha upiekla expertka na výživu Želmíra Komorechová proteínovú bezlepkovú bábovku.

Chutné koláče na leto napiekla Annamaria Wurster-Nagy, šéfcukrárka Castel Pension & Restaurant v Mierove.


Naučte sa pripraviť:


- Jablkové pité
- Čokoládový koláč
- Letný ovocný koláč
- Špeciálnu čerešňovú bublaninu
- Pistáciový koláč

Prílohu Varecha nájdete v piatok 22. júla v denníku Pravda.

Zmeškali ste túto Varechu?

Archív starších príloh Varecha, nájdete v elektronickej podobe (pre počítač, iPad, iPhone či Android) v našom elektronickom archíve na e.Pravda.sk


Predplatiť si papierovú Varechu (s piatkovou Pravdou)

Objednajte si ročné predplatné piatkových vydaní Denníka Pravda s receptovou prílohou Varecha pre milovníčky a milovníkov dobrého jedla a ďalšími prílohami za 66,30 € na celý kalendárny rok!
Predplatné Pravdy


* Pravda má viac variantov predplatného, ak máte záujem iba o piatkovú Pravdu s Varechou vyberte si vo formulári príslušné predplatné
Diskusia k článkuTOPlist