Príloha Varecha 24/2022:
To pravé Maďarsko

Redakcia Varecha.sk, 16. júna 2022     3 minúty čítania

Ďalšie číslo prílohy Varecha nájdete v piatok 17. júna v denníku Pravda.Milovníci varenia, pozor! Iba v Pravde nájdete ďalších 25 skvelých receptov, rád a tipov a tiež zaujímavé čítanie. Magazín Varecha k vám prichádza v piatok 17. 6. V hlavnej téme prináša recepty na tie najlepšie klasiky maďarskej kuchyne.

V tipoch na víkend nájdete recepty na tri skvelé ovocné koláče s marhuľami, jahodami a malinami. Rubrika Sezóna sa venuje semenám slnka, ako v staroveku nazývali marhule. Nechýbajú praktické rady, tipy a nápady do kuchyne a tradičný fejtón Fedora Malíka.

Vo Vareche nájdete aj inšpirácie z nového mesačníka Varecha a recepty od našich čitateliek a čitateľov z webu varecha.sk. V TV Varecha pripravil divadelník a vášnivý kuchár Igor Roy vajnorské kapustníky.Naučte sa pripraviť z maďarskej klasiky:

- Gulášovú polievku
- Paprikáš s haluškami
- Lečo so strateným vajcom
- Polievku Palóc
- Somloi halušky

Prílohu Varecha nájdete v piatok 17. júna v denníku Pravda.

Zmeškali ste túto Varechu?

Archív starších príloh Varecha, nájdete v elektronickej podobe (pre počítač, iPad, iPhone či Android) v našom elektronickom archíve na e.Pravda.sk


Predplatiť si papierovú Varechu (s piatkovou Pravdou)

Objednajte si ročné predplatné piatkových vydaní Denníka Pravda s receptovou prílohou Varecha pre milovníčky a milovníkov dobrého jedla a ďalšími prílohami za 66,30 € na celý kalendárny rok!
Predplatné Pravdy* Pravda má viac variantov predplatného, ak máte záujem iba o piatkovú Pravdu s Varechou vyberte si vo formulári príslušné predplatné
Diskusia k článku


Zaujímavé video z archívu TV Varecha


TOPlist