Príloha Varecha 19/2023:
Burgery na veľa spôsobov

Redakcia Varecha.sk, 11. mája 2023     3 minúty čítania

Varecha s odskúšanými receptami na domáce burgery vychádza ako príloha denníka Pravda v piatok 12. mája.

Na stránkach prílohy Varecha sa dozviete, ako pripraviť burgery na veľa spôsobov, pričom ich nemusíte plniť vždy len mletým mäsom. Nájdete v nej najlepšie recepty z nášho portálu Varecha.sk, napríklad na šťavnatý burger z trhaného bravčového mäsa, tofu burger či burger s trhaným kuracím mäsom. Tiež prinášame rady, aby sa vám domáce burgery vydarili, napríklad ako vyberať vhodné mäso či piecť žemle na ne.

V tipoch na víkend nájdete recepty na pudingové koláče a dezerty, napríklad na pudingový tvarohový koláč s marhuľami alebo na cmarový puding s duseným ovocím. Svoj recept pridá v tradičnom fejtóne aj známy vinár a náruživý kuchár Fedor Malík. A potešia vás aj inšpirácie z mesačníka Varecha.


Tieto recepty na domáce burgery na vás čakajú v prílohe Varecha:


- Šťavnatý burger z trhaného bravčového mäsa
- Tofu burger
- Burger s trhaným kuracím mäsom
- Kráľovský hamburger s domácou žemľou
- Zeleninové placky do burgerov
- Cícerovo-quinoový burger
- Ňamburger
- Hamburger so slaninovo-paradajkovým šalátom

Prílohu Varecha nájdete v piatok 12. mája v denníku Pravda.

* * *

Príloha Varecha vychádza ako súčasť piatkového vydania denníka Pravda

Objednajte si ročné predplatné piatkových vydaní Denníka Pravda s receptovou prílohou Varecha pre milovníčky a milovníkov dobrého jedla a ďalšími prílohami.

Predplatné piatkovej Pravdy

* Denník Pravda má viac variantov predplatného, ak máte záujem iba Pravdu s Varechou vyberte si vo formulári príslušné predplatné - piatkové rozšírené vydanie s prílohami Varecha, Víkend, Krížovky...


Zmeškali ste túto Varechu?

Archív starších príloh Varecha, nájdete v elektronickej podobe (pre počítač, tablet či smartphone) v našom elektronickom archíve na e.Pravda.skDiskusia k článku


Zaujímavé video z archívu TV Varecha


TOPlist