Príloha Varecha 18/2022:
Nebojte sa rýb

Redakcia Varecha.sk, 5. mája 2022     3 minúty čítania

Ďalšie číslo prílohy Varecha nájdete v piatok 6. mája v denníku Pravda.Milovníci varenia, pozor! Iba v Pravde nájdete ďalšie skvelé recepty a zaujímavé čítanie. Príloha Varecha k vám prichádza v piatok 6. 5. v denníku Pravda. V hlavnej téme prináša recepty na jednoduché jedlá z rýb.

V tipoch na víkend nájdete recepty na sobotné či nedeľné pečenie z pľundrového a kysnutého cesta. Rubrika Sezóna je venovaná púpave lekárskej a jej využitiu v kuchyni. Nechýbajú praktické rady, tipy a nápady do kuchyne a tradičný fejtón Fedora Malíka. Vo Vareche nájdete aj inšpirácie z nového mesačníka Varecha a recepty od našich čitateliek a čitateľov z webu Varecha.sk. V TV Varecha pripravil DJ Mairee horčicové kuracie prsia na zelenej fazuľke.

Recepty na chutné jedlá z rýb pripravila Katarína Medveďová-Ovečková, autorka projektu Cookučka.Naučte sa pripraviť:

- Filetu z lososa s rukolovým šalátom a cesnakovým dipom
- Rýchlu rybiu polievku s koreňovou zeleninou a paradajkami
- Filety zo pstruha dúhového so šalátom z póru
- Zubáča na masle s citrónom
- Lososa so špargľou na masle a s kôprovými zemiakmi

Prílohu Varecha nájdete v piatok 6. mája v denníku Pravda

Zmeškali ste túto Varechu?

Archív starších príloh Varecha, nájdete v elektronickej podobe (pre počítač, iPad, iPhone či Android) v našom elektronickom archíve na e.Pravda.sk


Predplatiť si papierovú Varechu (s piatkovou Pravdou)

Objednajte si ročné predplatné piatkových vydaní Denníka Pravda s receptovou prílohou Varecha pre milovníčky a milovníkov dobrého jedla a ďalšími prílohami za 66,30 € na celý kalendárny rok!
Predplatné Pravdy* Pravda má viac variantov predplatného, ak máte záujem iba o piatkovú Pravdu s Varechou vyberte si vo formulári príslušné predplatné
Diskusia k článku


Zaujímavé video z archívu TV Varecha


TOPlist