Príloha Varecha 15/2023:
Šťavnaté mäso na tanieri

Redakcia Varecha.sk, 13. apríla 2023     3 minúty čítania

Varecha s odskúšanými receptami na pochúťky z bravčovej panenky vychádza ako príloha denníka Pravda v piatok 14. apríla.


Na stránkach prílohy Varecha sa dozviete, ako pripraviť skvelé jedlá z bravčovej panenky, jedného z najobľúbenejších druhov mäsa. Nájdete v nej najlepšie recepty z nášho portálu Varecha.sk, napríklad na bravčovú panenku s dijonskou omáčkou a kuskusom, na bravčové medailóniky Orly či na panenku sous vide s rozmarínom na tmavom pive a tiež ďalšie tipy na jej prípravu a vhodné prílohy.

Okrem toho vo Vareche nájdete aj inšpirácie na víkendové pečenie – na chutné rolády. Svoj recept pridá v tradičnom fejtóne aj známy vinár a náruživý kuchár Fedor Malík. A poteší vás aj inšpirácia z mesačníka Varecha.Tieto recepty z bravčovej panenky na vás čakajú v prílohe Varecha:


- Bravčová panenka s dijonskou omáčkou a kuskusom
- Bravčové medailóniky Orly
- Panenka sous vide s rozmarínom na tmavom pive
- Bravčová panenka zapečená v ochutenej zemiakovej kaši
- Pomaly pečená panenka s rakytníkom a čerstvými brusnicami
- Panenka na spôsob „číny“
- Bravčová panenka na zelenom korení s tymianom
- Bravčová panenka v slanine s jablkami a so syrom

Prílohu Varecha nájdete v piatok 14. apríla v denníku Pravda.

* * *

Príloha Varecha vychádza ako súčasť piatkového vydania denníka Pravda

Objednajte si ročné predplatné piatkových vydaní Denníka Pravda s receptovou prílohou Varecha pre milovníčky a milovníkov dobrého jedla a ďalšími prílohami.

Predplatné piatkovej Pravdy

* Denník Pravda má viac variantov predplatného, ak máte záujem iba Pravdu s Varechou vyberte si vo formulári príslušné predplatné - piatkové rozšírené vydanie s prílohami Varecha, Víkend, Krížovky...


Zmeškali ste túto Varechu?

Archív starších príloh Varecha, nájdete v elektronickej podobe (pre počítač, tablet či smartphone) v našom elektronickom archíve na e.Pravda.skDiskusia k článku


Zaujímavé video z archívu TV Varecha


TOPlist