Klasika, ktorá nikdy neomrzí:
Obľúbené drobné pečivo, ktoré nesmie chýbať na žiadne Vianoce

Redakcia Varecha.sk, 1. decembra 2022     3 minúty čítania

Varecha s odskúšanými receptami na najznámejšie druhy vianočného pečiva, vychádza ako príloha denníka Pravda v piatok 2. decembra.


Na stránkach prílohy Varecha sa dozviete, ako pripraviť sladké vianočné evergreeny. Nájdete v nej najlepšie recepty napríklad na jemné linecké pečivo, orechové košíčky či medvedie labky. Nechýbajú tiež tipy, nápady a rady, aby sa vám pečenie vianočného pečiva podarilo.

Okrem nápadov a rád prináša aj najlepšie overené recepty na prípravu obľúbeného vianočného pečiva z portálu Varecha.sk. Svoj recept pridá v tradičnom fejtóne aj známy vinár a náruživý kuchár Fedor Malík. A poteší vás aj inšpirácia z mesačníka Varecha.Tieto recepty na vianočnú klasiku na vás čakajú v piatkovej prílohe Varecha:

- Orechové košíčky
- Jemné linecké pečivo
- Mlynčekové tyčinky
- Kokosové duté rožky
- Medvedie labky
- Vanilkové rožky
- Medovníky s mandľami a kandizovaným ovocím
- Krehké hviezdičky

Prílohu Varecha nájdete v piatok 2. decembra v denníku Pravda.

Zmeškali ste túto Varechu?

Archív starších príloh Varecha, nájdete v elektronickej podobe (pre počítač, iPad, iPhone či Android) v našom elektronickom archíve na e.Pravda.sk


Predplatiť si papierovú Varechu (s piatkovou Pravdou)

Objednajte si ročné predplatné piatkových vydaní Denníka Pravda s receptovou prílohou Varecha pre milovníčky a milovníkov dobrého jedla a ďalšími prílohami za 81,50 € na celý kalendárny rok!
Predplatné Pravdy


* Pravda má viac variantov predplatného, ak máte záujem iba o piatkovú Pravdu s Varechou vyberte si vo formulári príslušné predplatné
Diskusia k článku


Zaujímavé video z archívu TV Varecha


TOPlist