Varecha 37/2021:
Hriešne dobré menu

Redakcia Varecha.sk, 16. septembra 2021     3 minúty čítania

Ďalšie číslo magazínu Varecha nájdete v piatok 17. septembra v denníku Pravda.Milovníci varenia, pozor! Iba v Pravde nájdete ďalšie skvelé recepty a aj viac čítania v nových rubrikách. Magazín Varecha k vám prichádza v piatok 17.9. na 16-tich stranách. Ako hlavnú tému prináša recepty na jedlá, pri ktorých je radosť zhrešiť.

V rubrike Majstri varešky predstaví sladké jesenné pokušenia šéfcukrárka hotela Devín Katarína Lešková. Staronová rubrika Sezóna je venovaná zdravým šípkam. Nechýba pravidelný gastroslovníček, tiež praktické rady, tipy a nápady do kuchyne a tradičný fejtón Fedora Malíka. Vo Vareche nájdete aj recepty od našich čitateliek a čitateľov z webu varecha.sk. Prečítať si môžete aj rozhovor so speváčkou Kristínou Tran, ktorá v TV Varecha pripravila jarné závitky.

Hriešne dobré menu pripravil šéfkuchár Nestville Taberna v Hniezdnom Kamil Krafčík a cukrárky Nestville Chocolate Zlata Bialončíková a Monika Čarnogurská.


Naučte sa pripraviť:

- Cibuľovo-pivnú polievku s cviklovou žemličkou
- Bravčovú paštétu s pivným chlebom
- Čerstvý šalát s horčicou, mangovym dresingom a hovädzím údeným carpacciom
- Hovädzí steak flambovaný na whisky s mrkvou a šošovicou beluga
- Fambované linguine na Nestville whisky s hovädzím mäsom
- Suflé so zmrzlinou
- Lievance s čučoriedkovým čatní
- Pavlovovej tortičku
- Kokosový cheesecake
- Nestville čokoládovú tortu

Recepty v magazíne Varecha nájdete v piatok 17. septembra v denníku Pravda

Zmeškali ste túto Varechu?

Archív starších časopisov Varecha, nájdete v elektronickej podobe (pre počítač, iPad, iPhone či Android) v našom elektronickom archíve na e.Pravda.sk


Predplatiť si papierovú Varechu (s piatkovou Pravdou)

Objednajte si ročné predplatné piatkových vydaní Denníka Pravda s receptovým magazínom Varecha pre milovníčky a milovníkov dobrého jedla z 28,60 € na celý kalendárny rok!
Predplatné Pravdy* Pravda má viac variantov predplatného, ak máte záujem iba o piatkovú Pravdu s Varechou vyberte si vo formulári príslušné predplatné

Diskusia k článku

TOPlist