Varecha 35/2021:
Koláče nielen na svadbu

Redakcia Varecha.sk, 2. septembra 2021     3 minúty čítania

Ďalšie číslo magazínu Varecha nájdete v piatok 3. septembra v denníku Pravda.Milovníci varenia, pozor! Iba v Pravde nájdete ďalšie skvelé recepty a aj viac čítania v nových rubrikách. Magazín Varecha k vám prichádza v piatok 3.9. na 16-tich stranách. Ako hlavnú tému prináša recepty na moderné svadobné koláče, ktoré sú vhodné nielen na túto príležitosť.

V rubrike Majstri varešky predstaví jedlá na domáce varenie šéfkuchárka a spolumajiteľka reštaurácie Vino & Tapas v Poprade Zuzana Sisáková. Staronová rubrika Sezóna je o superzdravej potravine - zeleri. V  novej rubrike Vyznáte sa? sa venujeme pravému talianskemu „risottu“.

Nechýba pravidelný gastroslovníček, praktické rady, tipy a nápady do kuchyne a aj tradičný fejtón Fedora Malíka.

Vo Vareche nájdete aj recepty od našich čitateliek a čitateľov z webu varecha.sk. Na stránke TV Varecha si prečítate rozhovor s hereckou manželskou dvojicou Kaprálikovcov, ktorí pripravili taliansky raňajkový koláč.

Recepty na svadobné koláče, ktoré ale nie sú len na svadbu, pripravila Annamária Wurster-Nagy, šéfcukrárka Castel Mierovo Pension & Restaurant.


Naučte sa pripraviť:


- Ovocné tartaletky s tvarohovým krémom
- Čokoládovú penu v pohári
- Ovocné mini piškótky
- Mandľové brownies s malinami
- Čokoládovo-banánové cupcakes
- Orieškové cake pops
- Svieže citrónové tartaletky s krémom z bielej čokolády
- Panna cottu s drobným ovocím v pohári
- Karamelový cheesecake s karamelizovanými mandľami
- Makovú tortu s višňami

Recepty v magazíne Varecha nájdete už v piatok 3. septembra v denníku Pravda

Zmeškali ste túto Varechu?

Archív starších časopisov Varecha, nájdete v elektronickej podobe (pre počítač, iPad, iPhone či Android) v našom elektronickom archíve na e.Pravda.sk


Predplatiť si papierovú Varechu (s piatkovou Pravdou)

Objednajte si ročné predplatné piatkových vydaní Denníka Pravda s receptovým magazínom Varecha pre milovníčky a milovníkov dobrého jedla z 28,60 € na celý kalendárny rok!
Predplatné Pravdy* Pravda má viac variantov predplatného, ak máte záujem iba o piatkovú Pravdu s Varechou vyberte si vo formulári príslušné predplatné

Diskusia k článku

TOPlist