Varecha 1/2022:
Ľahké jedlá na začiatok roka

Redakcia Varecha.sk, 6. januára 2022     3 minúty čítania

Ďalšie číslo magazínu Varecha nájdete v piatok 7. januára v denníku Pravda.Milovníci varenia, pozor! Iba v Pravde nájdete ďalšie skvelé recepty a aj veľa čítania v obľúbených rubrikách. Magazín Varecha k vám prichádza 7.1. na 16-tich stranách. V hlavnej téme prináša recepty ľahké na prípravu, aj na trávenie, čo je určite vhodná alternatíva ku koncoročnému hodovaniu.

V rubrike Majstri varešky predstaví svoje obľúbené recepty Martin Novák, šéfkuchár Palffy Restaurant v Pezinku. Rubriku Vyznáte sa venujeme šumivým vínam – od perlivých až po šampanské, pretože bublinky rozhodne nepatria len k prelomu rokov. Nechýba pravidelný gastroslovníček, praktické rady, tipy a nápady do kuchyne ani tradičný fejtón Fedora Malíka.

Vo Vareche nájdete aj recepty od našich čitateliek a čitateľov z webu varecha.sk. Na stránke TV Varecha nájdete rozhovor s moderátorom a milovníkom hudby Romanom Bombošom, ktorý pripravil brownies v štýle Depeche Mode.

Ľahké jedlá na začiatok roka pripravil šéfkuchár George Kostka z reštaurácie Meridiana v Bojniciach.


Naučte sa pripraviť:

- Cviklové fašírky s grilovaným halloumi syrom
- Hovädzie karí s wakame a jazmínovou ryžou
- Tom yum tofu so šampiňónmi
- Pastrami tacos s čedarom a so salsou s pečených paradajok
- Jarné rolky s ryžovými vermicelli a zázvorom
- Lososa na sépiových linguine, so šafranom a strateným vajíčkom
- Mexickú quesadillu s manchego syrom
- Focacciu s kozím syrom a tekvicovým olejom

Recepty v magazíne Varecha nájdete v piatok 7. januára v denníku Pravda

Zmeškali ste túto Varechu?

Archív starších časopisov Varecha, nájdete v elektronickej podobe (pre počítač, iPad, iPhone či Android) v našom elektronickom archíve na e.Pravda.sk


Predplatiť si papierovú Varechu (s piatkovou Pravdou)

Objednajte si ročné predplatné piatkových vydaní Denníka Pravda s receptovým magazínom Varecha pre milovníčky a milovníkov dobrého jedla a ďalšími prílohami za 66,30 € na celý kalendárny rok!
Predplatné Pravdy* Pravda má viac variantov predplatného, ak máte záujem iba o piatkovú Pravdu s Varechou vyberte si vo formulári príslušné predplatné
Diskusia k článku


Zaujímavé video z archívu TV Varecha


TOPlist