Raz-dva na stole:
Recepty na teplú večeru hotovú do 30 minút

Redakcia Varecha.sk, 6. októbra 2022     3 minúty čítania

Varecha plná odskúšaných návodov a tipov, ako pripraviť rýchlu teplú večeru, vychádza ako príloha denníka Pravda v piatok 7. októbra.


Na stránkach prílohy Varecha sa dozviete, ako navariť jednoducho a chutne tak, aby ste mali jedlo na stole do pol hodiny. Okrem nápadov a rád prináša aj najlepšie overené recepty na prípravu rýchlych jedál a dezertov z portálu Varecha.sk. Nájdete v nej návody, ako pripraviť napríklad kuskus, frittatu, cuketové špagety, pečeného lososa, ale aj päticu receptov na časovo nenáročné dezerty. Prečítate si tiež tipy, ako si prácu v kuchyni zjednodušiť.

Svoj recept pridá v tradičnom fejtóne aj známy vinár a náruživý kuchár Fedor Malík. A poteší vás aj inšpirácia z mesačníka Varecha.V piatkovej prílohe Varecha na vás čakajú tieto recepty :

- Kuskus so zeleninou
- Frittata s tuniakom z konzervy
- Cuketové špagety s avokádovým pestom
- Mäsovo-zeleninové placky
- Sladko-kyslé hydinové prsia
- Pečený losos s fazuľovými strukmi
- Kefírové lievance s jarnou cibuľkou a vajcom
- Lososové hniezda s cuketou
- Maková torta bez pečenia
- Nepečená torta s čokoládou a ovocným želé
- Čokoládové bonbóny
- Mrkvové muffiny s pomarančovým krémom
- Nepečený dezert bez pridaného cukru

Prílohu Varecha nájdete v piatok 7. októbra v denníku Pravda.

Zmeškali ste túto Varechu?

Archív starších príloh Varecha, nájdete v elektronickej podobe (pre počítač, iPad, iPhone či Android) v našom elektronickom archíve na e.Pravda.sk


Predplatiť si papierovú Varechu (s piatkovou Pravdou)

Objednajte si ročné predplatné piatkových vydaní Denníka Pravda s receptovou prílohou Varecha pre milovníčky a milovníkov dobrého jedla a ďalšími prílohami za 81,50 € na celý kalendárny rok!
Predplatné Pravdy


* Pravda má viac variantov predplatného, ak máte záujem iba o piatkovú Pravdu s Varechou vyberte si vo formulári príslušné predplatné
Diskusia k článku


Zaujímavé video z archívu TV Varecha


TOPlist