Príloha Varecha 25/2022:
Klasika na nedeľu

Redakcia Varecha.sk, 23. júna 2022     3 minúty čítania

Ďalšie číslo prílohy Varecha nájdete v piatok 24. júna v denníku Pravda.Milovníci varenia, pozor! Iba v Pravde nájdete ďalších 25 skvelých receptov, rád a tipov a tiež zaujímavé čítanie. Magazín Varecha k vám prichádza v piatok 24. 6. V hlavnej téme prináša recepty na tie najlepšie jedlá nielen na nedeľný obed.

V tipoch na víkend nájdete recepty na tri skvelé čokoládové dezerty a rubrika Sezóna sa venuje jednej z najchutnejších zelenín, mladému hrášku.

Nechýbajú praktické rady, tipy a nápady do kuchyne ani tradičný fejtón Fedora Malíka. Vo Vareche nájdete aj inšpirácie z nového mesačníka Varecha a recepty od našich čitateliek a čitateľov z webu varecha.sk.

Výborné recepty (nielen) na nedeľný obed pripravil Štefan Otrošina, kuchár hotela Kalix v Poprade - Strážoch.


Naučte sa pripraviť:

- Krémové zeleninové krúpy s bravčovou panenkou
- Teľací rezeň so zemiakovou kašou a s uhorkovým šalátom
- Kačaciu paštétu
- Domáci guláš z diviny
- Teľací rumpsteak s grilovanou zeleninou a s baby zemiakmi
- Tvarohový cheescake

Prílohu Varecha nájdete v piatok 24. júna v denníku Pravda.

Zmeškali ste túto Varechu?

Archív starších príloh Varecha, nájdete v elektronickej podobe (pre počítač, iPad, iPhone či Android) v našom elektronickom archíve na e.Pravda.sk


Predplatiť si papierovú Varechu (s piatkovou Pravdou)

Objednajte si ročné predplatné piatkových vydaní Denníka Pravda s receptovou prílohou Varecha pre milovníčky a milovníkov dobrého jedla a ďalšími prílohami za 66,30 € na celý kalendárny rok!
Predplatné Pravdy* Pravda má viac variantov predplatného, ak máte záujem iba o piatkovú Pravdu s Varechou vyberte si vo formulári príslušné predplatné
Diskusia k článku


Zaujímavé video z archívu TV Varecha


TOPlist