Príloha Varecha 11/2023:
Vyskúšajte kuskus, bulgur a quinou

Redakcia Varecha.sk, 16. marca 2023     3 minúty čítania

Varecha s odskúšanými receptami na najlepšie recepty na jedlá z kuskusu, bulguru a quinoy vychádza ako príloha denníka Pravda v piatok 17. marca.


Na stránkach prílohy Varecha sa dozviete, ako pripraviť skvelé jedlá z menej známych, ale stále populárnejších surovín kuskusu, bulguru a quinoy. Nájdete v nej najlepšie recepty z nášho portálu Varecha.sk, napríklad na quinoa fašírku so špenátom, kuskus s tekvicou, fetou a rukolou či na bulgur so zeleninou a s cícerom.. Dozviete sa aj zaujímavosti o týchto surovinách, ako ich používať, aj najlepšie tipy na ich prípravu.

Svoj recept pridá v tradičnom fejtóne aj známy vinár a náruživý kuchár Fedor Malík. A poteší vás aj inšpirácia z mesačníka Varecha.Tieto recepty na jedlá z kuskusu, bulguru a quinoy na vás čakajú v piatkovej prílohe Varecha:


- Quinoa fašírka so špenátom
- Kuskus s tekvicou, fetou a rukolou
- Bulgur so zeleninou a s cícerom
- Nákyp z quinoy s pažítkovou omáčkou
- Kuskus na sladko - s makom a ovocím
- Hráškový bulgur s červenou cibuľou
- Quinoa s avokádom, špenátom a paradajkami
- Zeleninový kuskus s bazalkou

Prílohu Varecha nájdete v piatok 17. marca v denníku Pravda.

* * *

Príloha Varecha vychádza ako súčasť piatkového vydania denníka Pravda

Objednajte si ročné predplatné piatkových vydaní Denníka Pravda s receptovou prílohou Varecha pre milovníčky a milovníkov dobrého jedla a ďalšími prílohami.

Predplatné piatkovej Pravdy

* Denník Pravda má viac variantov predplatného, ak máte záujem iba Pravdu s Varechou vyberte si vo formulári príslušné predplatné - piatkové rozšírené vydanie s prílohami Varecha, Víkend, Krížovky...


Zmeškali ste túto Varechu?

Archív starších príloh Varecha, nájdete v elektronickej podobe (pre počítač, tablet či smartphone) v našom elektronickom archíve na e.Pravda.sk


Diskusia k článku TOPlist