Varecha 6/2021:
Valentín pre gurmánov

Redakcia Varecha.sk, 11. februára 2021     3 minúty čítania

Ďalšie číslo časopisu Varecha nájdete už v piatok 12. februára v denníku Pravda.Milovníci varenia, pozor! Iba v Pravde nájdete ďalšie skvelé recepty.

Ďalší Magazín Varecha k vám prichádza v piatok 12. februára. Keďže je to len dva dni pred Valentínom, sviatkom zamilovaných, jeden z najlepších slovenských šéfkuchárov z reštaurácie, ktorá nesie meno bohyne lásky, pripravil recepty, ktoré môžu byť inšpiráciou k domácej valentínskej večeri.

V rubrike Majstri varešky navaril vedec s vareškou a vínovým kalichom Miloš Mikuš opäť jedlá pre blaho chuťových buniek aj tela. Tiež nebudú chýbať praktické rady, tipy a nápady do kuchyne a tradičný fejtón Fedora Malíka. Vo Vareche nájdete aj recepty od našich čitateliek a čitateľov z webu varecha.sk. Na stránke TV Varecha prinášame rozhovor s olympijským medailistom a majstrom sveta v rýchlostnej kanoistike Denisom Myšákom, ktorý v kuchynskom štúdiu pripravil francúzske zemiaky.

Jedlá pre valentínsku večeru navaril Marián Filo, majiteľ a šéfkuchár reštaurácie Afrodita v Čereňanoch.Naučte sa pripraviť:

- Bravčovú panenku na spôsob Wellington
- Šťavnaté kuracie prsia na ananáse s karamelovou omáčkou
- Rolovaného pstruha s mrkvou, špenátom a makovými zemiakmi
- Pečeň z vykŕmenej husi s chrumkavým chlebíkom
- Údeného lososa s kaviárom a flambovanými krevetami
- Krémovú račiu polievku
- Srnčí chrbát s cukrovým hráškom a kroketami
- Langustu s indickou ryžou
- Čokoládový krém

Recepty v magazíne Varecha nájdete už v piatok 12. februára v denníku Pravda

Zmeškali ste túto Varechu?

Archív starších časopisov Varecha, nájdete v elektronickej podobe (pre počítač, iPad, iPhone či Android) v našom elektronickom archíve na e.Pravda.sk


Predplatiť si papierovú Varechu (s piatkovou Pravdou)

Objednajte si ročné predplatné piatkových vydaní Denníka Pravda s receptovým magazínom Varecha pre milovníčky a milovníkov dobrého jedla z 28,60 € na celý kalendárny rok!
Predplatné Pravdy* Pravda má viac variantov predplatného, ak máte záujem iba o piatkovú Pravdu s Varechou vyberte si vo formulári príslušné predplatné

Diskusia k článkuTOPlist