Varecha 53/2020:
Silvestrovské pohostenie

Redakcia Varecha.sk, 30. decembra 2020     3 minúty čítania

Ďalšie číslo časopisu Varecha nájdete už vo štvrtok 31. decembra v denníku Pravda.Milovníci varenia, pozor! Iba v Pravde nájdete ďalšie skvelé recepty.
Magazín Varecha k vám prichádza v netradičnom čase, vo štvrtok, presne na Silvestra. Na 16-tich stranách nájdete tipy ako si spríjemniť chutným jedlom a drinkami prelom rokov.
Rubrika Majstri varešky bude mať tentokrát netradičnú, silvestrovskú podobu – nepôjde v nej o jedlo, ale o pitie. Jeden z najlepších slovenských barmanov Miroslav Telehanič vám prezradí recepty na koncoročné drinky.
Posledný deň v roku sa nechce stáť asi nikomu hodiny za sporákom, preto Varecha prináša jednoduché recepty, čím prekvapiť hostí na silvestrovskej párty. Tiež nebudú chýbať praktické rady, tipy a nápady do kuchyne a tradičný fejtón Fedora Malíka.
Vo Vareche nájdete aj recepty od našich čitateliek a čitateľov z webu varecha.sk a z TV Varecha rozhovor s Ivanou Havelkovou, zatiaľ jedinou ženskou víťazkou kuchárskej súťaže Danubius Gastro.

Silvestrovské chuťovky pripravil Jaroslav Wyka, šéfkuchár Natacha Pacal Restaurant v Bratislave.
Naučte sa pripraviť:


- Bruschettové trio: S paradajkou a bazalkou; S hruškou, medovou cibuľkou a vlašským orechom; S avokádom, reďkovkou a so žeruchou
- Krevetový koktail
- Tortillové mini rolky
- Lososovo-špenátovú štrúdľu
- Mini syrovo-zemiakové gratiny
- Zapečené šampiňóny
- Mini quiche so slaninkou, s fazuľkou a kôprom

Recepty v magazíne Varecha nájdete už vo štvrtok 31. decembra v denníku Pravda

Zmeškali ste túto Varechu?

Archív starších časopisov Varecha, nájdete v elektronickej podobe (pre počítač, iPad, iPhone či Android) v našom elektronickom archíve na e.Pravda.sk


Predplatiť si papierovú Varechu (s piatkovou Pravdou)

Objednajte si ročné predplatné piatkových vydaní Denníka Pravda s receptovým magazínom Varecha pre milovníčky a milovníkov dobrého jedla z 28,60 € na celý kalendárny rok!
Predplatné Pravdy* Pravda má viac variantov predplatného, ak máte záujem iba o piatkovú Pravdu s Varechou vyberte si vo formulári príslušné predplatné

Diskusia k článkuTOPlist