PRÍLOHA VARECHA 7/2024:
Pôst, ktorý vie ulahodiť

Redakcia Varecha.sk, 15. februára 2024     3 minúty čítania

Varecha s odskúšanými receptami na lahodné jedlá, ktoré môžete jesť (aj) počas pôstu, vychádza ako príloha denníka Pravda v piatok 16. februára.

Na stránkach prílohy Varecha sa dozviete, ako pripraviť lahodné pôstne jedlá, ktoré sú také chutné, že im neodoláte počas celého roka.

Na 8 stranách v nej nájdete chutné recepty napríklad na vegánsky sendvič, šľahanú fetu so smotanou, s červenou repou a pšeničnými plackami či tvarohové šúľance so strúhankou.

Prečítate si aj, prečo fašiangy strieda pôst, praktické informácie od našich známych foodblogeriek a dozviete sa aj to, ako sa zasýtiť bez mäsa, či ako nahradiť pri pečení vajíčka, maslo alebo mlieko.

Svoj recept pridá v tradičnom fejtóne aj známy vinár a náruživý kuchár Fedor Malík. A potešia vás aj inšpirácie z mesačníka Varecha a to najlepšie z TV Varecha.Tieto recepty na pôstne jedlá, ktoré ulahodia, nájdete v prílohe Varecha


- Vegánsky sendvič
- Šľahaná feta so smotanou, s červenou repou a pšeničnými plackami
- Tvarohové šúľance so strúhankou
- Hráškový krém s vegan fetou
- Hlivový guláš
- Vegánske bolognese
- Šúľance s horúcim pudingom a s ovocím  
- Mac and Cheese
- Kuskusový šalát s fetou, červenou repou a so špenátom

Prílohu Varecha nájdete v piatok 16. februára v denníku Pravda

* * *

Príloha Varecha vychádza ako súčasť piatkového vydania denníka Pravda

Objednajte si ročné predplatné piatkových vydaní Denníka Pravda s receptovou prílohou Varecha pre milovníčky a milovníkov dobrého jedla a ďalšími prílohami.

Predplatné piatkovej Pravdy

* Denník Pravda má viac variantov predplatného, ak máte záujem iba Pravdu s Varechou vyberte si vo formulári príslušné predplatné - piatkové rozšírené vydanie s prílohami Varecha, Víkend, Krížovky...


Zmeškali ste túto Varechu?

Archív starších príloh Varecha, nájdete v elektronickej podobe (pre počítač, tablet či smartphone) v našom elektronickom archíve na e.Pravda.sk


Diskusia k článku TOPlist