Príloha Varecha 5/2023:
Sladký Valentín

Redakcia Varecha.sk, 9. februára 2023     3 minúty čítania

Varecha s odskúšanými receptami na najlepšie sladkosti nielen na Valentína, vychádza ako príloha denníka Pravda v piatok 10. februára.


Na stránkach prílohy Varecha sa dozviete, ako pripraviť skvelé dezerty (nielen) na sviatok zamilovaných. Nájdete v nej najlepšie recepty z nášho portálu Varecha.sk, napríklad na orechové sušienky, sladké srdiečka či avokádovo-čokoládový koláčik bez múky. Prečítate si tiež zaujímavosti o histórii tohto sviatku a nápady na vlastnoručne robené jedlé darčeky.

V tipoch na víkend prináša Varecha aj overené recepty na domáci chlebík v rôznych variantoch.

Svoj recept pridá v tradičnom fejtóne aj známy vinár a náruživý kuchár Fedor Malík. A potešia vás aj inšpirácie z mesačníka Varecha.Tieto recepty na vás čakajú v piatkovej prílohe Varecha:


- Orechové sušienky
- Krehké maslové sušienky
- Avokádovo-čokoládový koláčik bez múky
- Sladké srdiečka
- Čokoládové srdiečka
- Kokosové pralinky
- Orechové rezy s amarettom
- Valentínske koláčiky

Prílohu Varecha nájdete v piatok 10. februára 2023 v denníku Pravda.

* * *

Príloha Varecha vychádza ako súčasť piatkového vydania denníka Pravda

Objednajte si ročné predplatné piatkových vydaní Denníka Pravda s receptovou prílohou Varecha pre milovníčky a milovníkov dobrého jedla a ďalšími prílohami.

Predplatné piatkovej Pravdy

* Denník Pravda má viac variantov predplatného, ak máte záujem iba Pravdu s Varechou vyberte si vo formulári príslušné predplatné - piatkové rozšírené vydanie s prílohami Varecha, Víkend, Krížovky...


Zmeškali ste túto Varechu?

Archív starších príloh Varecha, nájdete v elektronickej podobe (pre počítač, tablet či smartphone) v našom elektronickom archíve na e.Pravda.skDiskusia k článkuTOPlist