Príloha Varecha 33/2022:
Skvelá Ázia u vás doma

Redakcia Varecha.sk, 18. augusta 2022     3 minúty čítania

Ďalšie číslo prílohy Varecha nájdete v piatok 19. augusta v denníku Pravda.Milovníci varenia, pozor! Iba v Pravde nájdete ďalších 25 skvelých receptov, rád a tipov a tiež zaujímavé čítanie. Magazín Varecha k vám prichádza v piatok 19. 8. V hlavnej téme prináša tentokrát recepty na lahodné jedlá inšpirované Áziou, ktoré si viete pripraviť aj doma.

V tipoch na víkend nájdete rady na využitie medu a medoviny v kuchyni aj inak ako na medovníky. Nechýbajú praktické rady, tipy a nápady do kuchyne ani tradičný fejtón Fedora Malíka.

Vo Vareche nájdete aj inšpirácie z nového mesačníka Varecha a recepty od našich čitateliek a čitateľov z webu Varecha.sk. V TV Varecha pripravila filmová producentka Wanda Adamik Hrycová lososa, ktorého milujú jej synovia.

Jedlá inšpirované Áziou pripravili Kristián Gabriš a Zdenko Polák zo SushiYa Ateliéru v Rovinke.


Naučte sa pripraviť:

- Kuracie supreme
- Green Curry Laksu
- Miso karamel panna cottu
- Bravčovú panenku s mrkvovým pyré a grilovanou zeleninou
- Jednoduché soba rezance s krevetami
- Zeleninový krém s kokosovým mliekom a so zeleninovým čipsom
- Kačacie prsia s teriyaki redukciou s bao knedľami a drvenými orechmi

Prílohu Varecha nájdete v piatok 19. augusta v denníku Pravda.

Zmeškali ste túto Varechu?

Archív starších príloh Varecha, nájdete v elektronickej podobe (pre počítač, iPad, iPhone či Android) v našom elektronickom archíve na e.Pravda.sk


Predplatiť si papierovú Varechu (s piatkovou Pravdou)

Objednajte si ročné predplatné piatkových vydaní Denníka Pravda s receptovou prílohou Varecha pre milovníčky a milovníkov dobrého jedla a ďalšími prílohami za 81,50 € na celý kalendárny rok!
Predplatné Pravdy


* Pravda má viac variantov predplatného, ak máte záujem iba o piatkovú Pravdu s Varechou vyberte si vo formulári príslušné predplatné
Diskusia k článku


Zaujímavé video z archívu TV Varecha


TOPlist