Varecha 31/2021:
Skvelé jedlo z ulice

Redakcia Varecha.sk, 5. augusta 2021     3 minúty čítania

Ďalšie číslo magazínu Varecha nájdete v piatok 6. augusta v denníku Pravda.Milovníci varenia, pozor! Iba v Pravde nájdete ďalšie skvelé recepty a aj viac čítania v nových rubrikách. Magazín Varecha k vám prichádza v piatok 6.8. na 16-tich stranách. Ako hlavnú tému prináša recepty na to, ako si urobiť stále populárnejší streetfood u seba doma.

V rubrike Majstri varešky predstaví sladké pokušenia Katarína Lešková, šéfcukrárka hotela Devín v Bratislave. Naučí vás, ako použiť v cukrárstve kvety a pripraviť cookies plnené levanduľovým krémom, pistáciovú tortu s ružovým krémom a malinami, tartaletky s ovocím a kvetmi, citrónovú tortu s fialkovým krémom a čučoriedkami.

Staronová rubrika Sezóna je o zaujímavostiach a receptoch s cuketou. V  novej rubrike Vyznáte sa? sa venujeme tajomnému svetu korenia. Nechýba pravidelný gastroslovníček, praktické rady, tipy a nápady do kuchyne aj tradičný fejtón Fedora Malíka.

Vo Vareche nájdete aj recepty od našich čitateliek a čitateľov z webu varecha.sk. Na stránke TV Varecha si prečítate rozhovor s herečkou Janou Hubinskou, ktorá rada vymýšľa recepty aj sama a pre TV Varecha pripravila plnené pečené papriky.

Recepty na streetfood u vás doma pripravili Šuhajíci pri panvici Fero Sedlák a Janík Lenhart.Naučte sa pripraviť:

- Cícerové curry
- Langoše
- Naložený lavaš
- Lahôdkový hamburger
- Zapekaný toast s údeným syrom
- Hranolky s halloumi syrom
- Trhané hovädzie mäso v domácej žemli
- Lavaš churros s čokoládou

Recepty v magazíne Varecha nájdete už v piatok 6. augusta v denníku Pravda

Zmeškali ste túto Varechu?

Archív starších časopisov Varecha, nájdete v elektronickej podobe (pre počítač, iPad, iPhone či Android) v našom elektronickom archíve na e.Pravda.sk


Predplatiť si papierovú Varechu (s piatkovou Pravdou)

Objednajte si ročné predplatné piatkových vydaní Denníka Pravda s receptovým magazínom Varecha pre milovníčky a milovníkov dobrého jedla z 28,60 € na celý kalendárny rok!
Predplatné Pravdy* Pravda má viac variantov predplatného, ak máte záujem iba o piatkovú Pravdu s Varechou vyberte si vo formulári príslušné predplatné

Diskusia k článku

TOPlist