Varecha 12/2021:
Veľkonočné pečenie (2)

Redakcia Varecha.sk, 25. marca 2021     3 minúty čítania

Ďalšie číslo časopisu Varecha nájdete už v piatok 26. marca v denníku Pravda.Milovníci varenia, pozor! Iba v Pravde nájdete ďalšie skvelé recepty.

Magazín Varecha k vám prichádza v piatok 26. marca na 16-tich stranách. Možností ako tráviť veľkonočné sviatky sú tento rok veľmi zúžené, o to väčší význam má, aby sme si ich spríjemnili – napríklad aj výbornými dezertami. Preto vám Varecha prináša tipy na výborné pečené aj nepečené sladkosti, ktorými môžete prekvapiť a potešiť najbližších.
V rubrike Majstri varešky vám Jaroslav Žídek, šéfkuchár reštaurácie Riverbank v Bratislave ponúkne recepty z trochu iného súdka, ako zvyčajne, tentokrát to nebudú naše lokálne špeciality. Tiež nechýbajú praktické rady, tipy a nápady do kuchyne a tradičný fejtón Fedora Malíka.
Vo Vareche nájdete aj recepty od našich čitateliek a čitateľov z webu varecha.sk. Na stránke TV Varecha si prečítate rozhovor s populárnou herečkou a moderátorkou Katkou Brychtovou, ktorá je aj vynikajúca kuchárka a rada pečie. Pre TV Varecha pripravila mandarínkový koláč.

Veľkonočné maškrty pre vás pripravila Annamária Wurster-Nagy, šéfcukrárka penziónu Castel Mierovo.Naučte sa pripraviť:

- Slané syrové rožteky
- Mramorovú bábovku s brusnicami a pekanovými orieškami
- Nepečený vanilkový cheesecake v pohári
- Kakaové linecké kolieska
- Mrkvové kocky
- Čučoriedkové vanilkové cupcakes
- Tvarohový košík s čerstvým ovocím
- Čokoládové cake pops
- Čokoládové cookies
- Tradičný punčák

Recepty v magazíne Varecha nájdete už v piatok 26. marca v denníku Pravda

Zmeškali ste túto Varechu?

Archív starších časopisov Varecha, nájdete v elektronickej podobe (pre počítač, iPad, iPhone či Android) v našom elektronickom archíve na e.Pravda.sk


Predplatiť si papierovú Varechu (s piatkovou Pravdou)

Objednajte si ročné predplatné piatkových vydaní Denníka Pravda s receptovým magazínom Varecha pre milovníčky a milovníkov dobrého jedla z 28,60 € na celý kalendárny rok!
Predplatné Pravdy* Pravda má viac variantov predplatného, ak máte záujem iba o piatkovú Pravdu s Varechou vyberte si vo formulári príslušné predplatné

Diskusia k článku

TOPlist