Príloha Varecha 22/2023:
Chutné aj zdravé ružičky

Jarmila Horváthová, 1. júna 2023     3 minúty čítania

Varecha s odskúšanými receptami na výborné jedlá z karfiolu vychádza ako príloha denníka Pravda v piatok 2. júna.Na stránkach prílohy Varecha sa dozviete, ako pripraviť pochúťky z karfiolu, zeleniny, ktorá sa dá pripraviť na veľa spôsobov. Nájdete v nej najlepšie recepty z nášho portálu Varecha.sk, napríklad na karfiolové placky, zapečený karfiol s mozzarellou či na karfiolový krém s plesňovým syrom. Tiež si prečítate užitočné informácie o menej známych druhoch karfiolu a tipy na ich prípravu.

V tipoch na víkend nájdete recepty na koláče z čerešní. Svoj recept pridá v tradičnom fejtóne aj známy vinár a náruživý kuchár Fedor Malík. A potešia vás aj inšpirácie z mesačníka Varecha.


Tieto recepty na pochúťky z karfiolu na vás čakajú v prílohe Varecha:


- Karfiolový krém s plesňovým syrom
- Karfiolové placky
- Zapečený karfiol s mozzarellou
- Pečený karfiol
- Karfiolovo-cícerové curry so syrom a s kešu
- Karfiolovo-zemiakové fašírky
- Karfiolové karí

Prílohu Varecha nájdete v piatok 2. júna v denníku Pravda.

* * *

Príloha Varecha vychádza ako súčasť piatkového vydania denníka Pravda

Objednajte si ročné predplatné piatkových vydaní Denníka Pravda s receptovou prílohou Varecha pre milovníčky a milovníkov dobrého jedla a ďalšími prílohami.

Predplatné piatkovej Pravdy

* Denník Pravda má viac variantov predplatného, ak máte záujem iba Pravdu s Varechou vyberte si vo formulári príslušné predplatné - piatkové rozšírené vydanie s prílohami Varecha, Víkend, Krížovky...


Zmeškali ste túto Varechu?

Archív starších príloh Varecha, nájdete v elektronickej podobe (pre počítač, tablet či smartphone) v našom elektronickom archíve na e.Pravda.skDiskusia k článku


Zaujímavé video z archívu TV Varecha


TOPlist