Príloha Varecha 21/2023:
Nádherný čas jahôd

Redakcia Varecha.sk, 25. mája 2023     3 minúty čítania

Varecha s odskúšanými receptami na dobroty z jahôd vychádza ako príloha denníka Pravda v piatok 26. májaNa stránkach prílohy Varecha sa dozviete, ako pripraviť skvelé koláče z jedného z najchutnejších ovocí, z jahôd.
Nájdete v nej najlepšie recepty z nášho portálu Varecha.sk, napríklad na jahodové minitortičky s mascarpone-tvarohovým krémom, na jarnú tortu s jahodami či na jahodovú roládu.

Dozviete sa aj zaujímavosti o tomto lahodnom ovocí, prečo je dobré ho jesť, aj najlepšie tipy na prípravu výborných koktailov.

Svoj recept pridá v tradičnom fejtóne aj známy vinár a náruživý kuchár Fedor Malík. A poteší vás aj inšpirácia z mesačníka Varecha.Tieto recepty na jahodové dezerty na vás čakajú v piatkovej prílohe Varecha:


- Jahodová roláda
- Jarná torta s jahodami
- Jahodové minitortičky s mascarpone-tvarohovým krémom
- Jahodový zákusok s krémom s bielou čokoládou
- Jemná bublanina s jahodami a čokoládou
- Svieže jahodové rezy
- Výborné nepečené pudingové rezy s jahodami
- Koláčiky z lístkového cesta s jahodami a s krémom

Prílohu Varecha nájdete v piatok 26. mája v denníku Pravda.

* * *

Príloha Varecha vychádza ako súčasť piatkového vydania denníka Pravda

Objednajte si ročné predplatné piatkových vydaní Denníka Pravda s receptovou prílohou Varecha pre milovníčky a milovníkov dobrého jedla a ďalšími prílohami.

Predplatné piatkovej Pravdy

* Denník Pravda má viac variantov predplatného, ak máte záujem iba Pravdu s Varechou vyberte si vo formulári príslušné predplatné - piatkové rozšírené vydanie s prílohami Varecha, Víkend, Krížovky...


Zmeškali ste túto Varechu?

Archív starších príloh Varecha, nájdete v elektronickej podobe (pre počítač, tablet či smartphone) v našom elektronickom archíve na e.Pravda.skDiskusia k článku


Zaujímavé video z archívu TV Varecha


TOPlist