Príloha Varecha 13/2023:
Sladkosti bez veľkej námahy

Redakcia Varecha.sk, 30. marca 2023     3 minúty čítania

Varecha s odskúšanými receptami na najlepšie nepečené dezerty vhodné aj na Veľkú noc, vychádza ako príloha denníka Pravda v piatok 31. marca.


Na stránkach prílohy Varecha sa dozviete, ako pripraviť skvelé dezerty, s ktorými nebudete mať veľa práce a nemusia sa piecť. Nájdete v nej najlepšie recepty z nášho portálu Varecha.sk, napríklad na Salko guľky, nepečené kokosové rezy či na ovocné šuhajdy. Dozviete sa aj o menej známych prísadách do dezertov, a tiež ďalšie tipy na prípravu nepečených cukroviniek.

Svoj recept pridá v tradičnom fejtóne aj známy vinár a náruživý kuchár Fedor Malík. A poteší vás aj inšpirácia z mesačníka Varecha.Tieto recepty na cukrovinky bez veľkej námahy na vás čakajú v prílohe Varecha:


- Salko guľky
- Nepečené kokosové rezy
- Ovocné šuhajdy
- Nepečené dobošové rezy
- Oblíž prst bez pečenia
- Nepečený malinový tart
- Metrový koláč
- Smotanová malinovo-maková torta

Prílohu Varecha nájdete v piatok 31. marca v denníku Pravda.

* * *

Príloha Varecha vychádza ako súčasť piatkového vydania denníka Pravda

Objednajte si ročné predplatné piatkových vydaní Denníka Pravda s receptovou prílohou Varecha pre milovníčky a milovníkov dobrého jedla a ďalšími prílohami.

Predplatné piatkovej Pravdy

* Denník Pravda má viac variantov predplatného, ak máte záujem iba Pravdu s Varechou vyberte si vo formulári príslušné predplatné - piatkové rozšírené vydanie s prílohami Varecha, Víkend, Krížovky...


Zmeškali ste túto Varechu?

Archív starších príloh Varecha, nájdete v elektronickej podobe (pre počítač, tablet či smartphone) v našom elektronickom archíve na e.Pravda.skDiskusia k článku


Zaujímavé video z archívu TV Varecha


TOPlist