Príloha Varecha 10/2023:
Raňajky ako pre kráľa

Redakcia Varecha.sk, 9. marca 2023     3 minúty čítania

Varecha s odskúšanými receptami na najlepšie raňajky, vychádza ako príloha denníka Pravda v piatok 10. marca


Na stránkach prílohy Varecha sa dozviete, ako pripraviť kráľovské raňajky, ktoré potešia všetkých vašich blízkych. Nájdete v nej najlepšie recepty z nášho portálu Varecha.sk napríklad na kukuričnú kašu pre deti aj dospelých, americké lievance s čučoriedkami alebo na bohatú omeletu.

V tipoch na víkend nájdete recepty na slané pohostenie – na rýchlu pizzu z pita chleba, celozrnné tortilly s poľníčkom, focacciu s olivami a s rozmarínom a na koláč s ovčím syrom, klobásou a s cibuľou.

Svoj recept pridá v tradičnom fejtóne aj známy vinár a náruživý kuchár Fedor Malík. A potešia vás aj inšpirácie z mesačníka Varecha.Tieto recepty na kráľovské raňajky na vás čakajú v piatkovej prílohe Varecha:


- Kukuričná kaša pre deti aj dospelých
- Americké lievance s čučoriedkami
- Bohatá raňajková omeleta
- Kaša z fermentovaných ovsených vločiek
- Praženica s bryndzovo-skyrovým krémom
- Domáca granola
- Nátierka s cottage cheese
- Bretónske slané palacinky

Prílohu Varecha nájdete v piatok 10. marca v denníku Pravda.

* * *

Príloha Varecha vychádza ako súčasť piatkového vydania denníka Pravda

Objednajte si ročné predplatné piatkových vydaní Denníka Pravda s receptovou prílohou Varecha pre milovníčky a milovníkov dobrého jedla a ďalšími prílohami.

Predplatné piatkovej Pravdy

* Denník Pravda má viac variantov predplatného, ak máte záujem iba Pravdu s Varechou vyberte si vo formulári príslušné predplatné - piatkové rozšírené vydanie s prílohami Varecha, Víkend, Krížovky...


Zmeškali ste túto Varechu?

Archív starších príloh Varecha, nájdete v elektronickej podobe (pre počítač, tablet či smartphone) v našom elektronickom archíve na e.Pravda.skDiskusia k článku


Zaujímavé video z archívu TV Varecha


TOPlist