Krémové pokušenie:
Zákusky s lahodnými plnkami na sviatočný stôl

Redakcia Varecha.sk, 8. decembra 2022     3 minúty čítania

Varecha s odskúšanými receptami na vianočné koláčiky s lahodnými krémovými plnkami vychádza ako príloha denníka Pravda v piatok 9. decembra.


Na stránkach prílohy Varecha sa dozviete, ako pripraviť krémové dezerty, ktoré môžu byť vítaným doplnkom vianočného pečiva. Nájdete v nej najlepšie recepty napríklad na minilaskonky dvoch chutí, parížske rožky či dvojfarebné kocky. Nechýbajú tiež tipy, nápady a rady, aby bol výsledok pečenia presne taký, aký si predstavujete.

Okrem nápadov a rád prináša aj najlepšie overené recepty na prípravu obľúbených zákuskov z portálu Varecha.sk. Svoj recept pridá v tradičnom fejtóne aj známy vinár a náruživý kuchár Fedor Malík. A poteší vás aj inšpirácia z mesačníka Varecha.Tieto recepty na výborné krémové koláčiky na vás čakajú v piatkovej prílohe Varecha:

- Minilaskonky dvoch chutí
- Parížske rožky
- Dvojfarebné kocky
- Medové rezy
- Londýnske rezy
- Opitý Izidor
- Metrový koláčik
- Čokoládové rezy so smotanovým krémom

Prílohu Varecha nájdete v piatok 9. decembra v denníku Pravda.

Zmeškali ste túto Varechu?

Archív starších príloh Varecha, nájdete v elektronickej podobe (pre počítač, iPad, iPhone či Android) v našom elektronickom archíve na e.Pravda.sk


Predplatiť si papierovú Varechu (s piatkovou Pravdou)

Objednajte si ročné predplatné piatkových vydaní Denníka Pravda s receptovou prílohou Varecha pre milovníčky a milovníkov dobrého jedla a ďalšími prílohami za 81,50 € na celý kalendárny rok!
Predplatné Pravdy


* Pravda má viac variantov predplatného, ak máte záujem iba o piatkovú Pravdu s Varechou vyberte si vo formulári príslušné predplatné
Diskusia k článkuTOPlist