Súťaž:
TOP 15 - Najlepšie recepty mesiaca apríl 2014

Redakcia Varecha.sk, 5. mája 2014     6 minút čítania

Najlepšie recepty mesiaca apríl. Pozrite si TOP 15 receptov, ktoré sa vám najviac páčili.

Na Varecha.sk prebieha každý mesiac súťaž o najlepšie recepty, o ktorých rozhodujú používatelia receptového portálu Varecha.sk. Čím viac používateľov si uloží recept do svojej Kuchárskej knihy na Vareche, tým sa zobrazí vyššie v rebríčku. Tu sú výsledky TOP 15 najlepších receptov za mesiac apríl 2014.



Najlepšie recepty za mesiac apríl 2014


Recept, ktorý vyhráva 1. cenu:
1. Tvarohová mňamkaTvarohová mňamka430 kuchárskych kníh



Recept, ktorý vyhráva 2. cenu:
2.Zebra cheesecakeZebra cheesecake286 kuchárskych kníh



Recept, ktorý vyhráva 3. cenu:


Ďalšie skvelé recepty na jedlá, ktoré cenu tento mesiac nevyhrávajú...

6.Čokoládovo-šťavnaté browniesČokoládovo-šťavnaté brownies255 kuchárskych kníh
7.Pudingový koláč (fotorecept)Pudingový koláč (fotorecept)252 kuchárskych kníh
8.Mäkkučké žemle (fotorecept)Mäkkučké žemle (fotorecept)251 kuchárskych kníh
9.Domáce BeBe sušienkyDomáce BeBe sušienky250 kuchárskych kníh
10.Karamelový senKaramelový sen249 kuchárskych kníh
12.Túró rudi (fotorecept)Túró rudi (fotorecept)233 kuchárskych kníh
13.Kokosovo - kakaový senKokosovo - kakaový sen233 kuchárskych kníh
14.Jablkový RAW koláčJablkový RAW koláč229 kuchárskych kníh
15.Úžasný krémešÚžasný krémeš229 kuchárskych kníh

Výhry za najlepšie recepty mesiaca apríl 2014


V tomto mesiaci ste súťažili o výhry v hodnote 103,30 eur:

1. cena


Prvú cenu Keramický nôž Delimano Kyocera (16 cm) vyhráva Ingova zo Želoviec za svoj recept Tvarohová mňamka, ktorý si pridalo 430 ľudí do kuchárskej knihy.




2. cena


Druhú cenu Hriankovač DeLonghi vyhráva Babygirl za svoj recept Zebra cheesecake, ktorý si pridalo 286 ľudí do kuchárskej knihy.

3. cena


A tretiu cenu - Kniha Kúry pre telo a dušu - vyhráva Sonulienka z Banskej Bystrice za recept na Maková torta - recept na vaše želanie, ktorý si pridali ľudia do 276 kuchárskych kníh.


Víťazom srdečne gratulujeme a ďakujeme za účasť aj ostatným. Tí, ktorí tento mesiac nevyhrali, majú šancu vyhrať budúci mesiac v súťaži na máj 2014 .

Viac o tejto súťaži

Diskusia k článku

babucka
Blahozelam vyhercom a nech i nadalej im to dobre vari a pecie
sonulienka
Ďakujem krásne ani som nečakala. Všetkým Vám ešte raz srdečná vďaka-rada sa podelím o recepty s Vami aj v budúcnosti. Hlavne ma teší keď mi napíšete, že ste môj recept skúsili a podaril sa a hlavne chutil.
izabella929
Všetkým výhercom srdečne blahoželám a prajem, aby si výhry užili k spokojnostii...veľa úspechov do ďalšieho varenia a pečenia.-)
eviana
Pripájam sa a blahoželám výhercom, nech im to naďalej tak skvelo varí, nech si to tu spolu užívame v pohode a zdraví :)




 



TOPlist