Varecha 29/2021:
Sladké osvieženie

Redakcia Varecha.sk, 22. júla 2021     3 minúty čítania

Ďalšie číslo magazínu Varecha nájdete už v piatok 23. júla v denníku Pravda.Milovníci varenia, pozor! Iba v Pravde nájdete ďalšie skvelé recepty a aj viac čítania v nových rubrikách. Magazín Varecha k vám prichádza v piatok 23.7. na 16-tich stranách. Ako hlavnú tému prináša recepty na obľúbené svieže dezerty z talianskej kuchyne.

V rubrike Majstri varešky predstaví svoje obľúbené letné jedlá Jardo Židek, šéfkuchár reštaurácie Riverbank v Bratislave. Naučí vás pripraviť kura na mede so slanými muffinami a cícerom, teľaciu pečeň s orientálnou ryžou a omáčkou, waffle s rebarborovo-jahodovým kompótom a letný dezert.

Staronová rubrika Sezóna je venovaná zaujímavostiam a receptom s karfiolom. V novej rubrike Vyznáte sa? sa venujeme rozmanitému svetu ryže. Viete napríklad ako ju pripraviť tak, aby chutila ako u Aziatov? Nechýba pravidelný gastroslovníček, tiež praktické rady, tipy a nápady do kuchyne a aj tradičný fejtón Fedora Malíka.

Vo Vareche nájdete aj recepty od našich čitateliek a čitateľov z webu varecha.sk. Na stránke TV Varecha si prečítate rozhovor s modelkou Soňou Štefkovou, ktorá pre TV Varecha pripravila vegánsku sviečkovú.

Recepty na svieže dezerty pripravila šéfcukrárka Veronika Pavlíková z reštaurácie Kogo Ristorante dal 2006 v Bratislave.


Naučte sa pripraviť:

- Panna cottu s ovocím
- Pistáciové profiterolky
- Talianske tiramisu do pohára
- Crème brûlée s ovocím
- Čokoládovú tortičku s karamelovou zmrzlinou
- Gaštanové Monte Bianco
- Marakujový cheesecake
- Veterníky s lahodným krémom a ovocím

Recepty v magazíne Varecha nájdete už v piatok 23. júla v denníku Pravda

Zmeškali ste túto Varechu?

Archív starších časopisov Varecha, nájdete v elektronickej podobe (pre počítač, iPad, iPhone či Android) v našom elektronickom archíve na e.Pravda.sk


Predplatiť si papierovú Varechu (s piatkovou Pravdou)

Objednajte si ročné predplatné piatkových vydaní Denníka Pravda s receptovým magazínom Varecha pre milovníčky a milovníkov dobrého jedla z 28,60 € na celý kalendárny rok!
Predplatné Pravdy* Pravda má viac variantov predplatného, ak máte záujem iba o piatkovú Pravdu s Varechou vyberte si vo formulári príslušné predplatné

Diskusia k článku

TOPlist