Príloha Varecha 26/2022:
Varenie ako zábava

Redakcia Varecha.sk, 30. júna 2022     3 minúty čítania

Ďalšie číslo prílohy Varecha nájdete v piatok 1. júla v denníku Pravda.Milovníci varenia, pozor! Iba v Pravde nájdete ďalších 25 skvelých receptov, rád a tipov a tiež zaujímavé čítanie. Magazín Varecha k vám prichádza v piatok 1. 7. V hlavnej téme prináša recepty, ktoré vás presvedčia, že aj varenie môže byť zábava.

V tipoch na víkend nájdete recepty na špeciality z Východnej, ktoré tam môžete teraz na slávnom folklórnom festivale aj ochutnať. Rubrika Sezóna sa venuje zdravej letnej pochúťke, malinám.

Nechýbajú praktické rady, tipy a nápady do kuchyne ani tradičný fejtón Fedora Malíka. Vo Vareche nájdete aj inšpirácie z nového mesačníka Varecha a recepty od našich čitateliek a čitateľov z webu varecha.sk. V TV Varecha pripravili tanečníci Monika a Matúš Kopernickí voňavé karí z červenej šošovice.

Recepty pripravil Robert Kirth, šéfkuchár reštaurácie Makery, prvej do it yourself reštaurácie na Slovensku.


Naučte sa pripraviť:


- Kuracie tagliatelle s modrým syrom
- Teľacie obalené v čiernom korení s rizotom zo sušených paradajok
- Cookies podľa Phoebe
- Baklažánové tapas
- Kokteil Passion Mamba

Prílohu Varecha nájdete v piatok 1. júla v denníku Pravda.

Zmeškali ste túto Varechu?

Archív starších príloh Varecha, nájdete v elektronickej podobe (pre počítač, iPad, iPhone či Android) v našom elektronickom archíve na e.Pravda.sk


Predplatiť si papierovú Varechu (s piatkovou Pravdou)

Objednajte si ročné predplatné piatkových vydaní Denníka Pravda s receptovou prílohou Varecha pre milovníčky a milovníkov dobrého jedla a ďalšími prílohami za 66,30 € na celý kalendárny rok!
Predplatné Pravdy


* Pravda má viac variantov predplatného, ak máte záujem iba o piatkovú Pravdu s Varechou vyberte si vo formulári príslušné predplatné
Diskusia k článku


Zaujímavé video z archívu TV Varecha


TOPlist