Najlepšie maškrty:
Ako si pochutiť na sviatky aj bez pečenia

Redakcia Varecha.sk, 15. decembra 2022     3 minúty čítania

Varecha s odskúšanými receptami na koláčiky, ktoré pripravíte aj bez pečenia, vychádza ako príloha denníka Pravda v piatok 16. decembra.


Na stránkach prílohy Varecha sa dozviete, ako pripraviť nepečené vianočné dobroty. Nájdete v nej najlepšie recepty napríklad na šuhajdy, oblátkové rezy s kakaovou plnkou či nepečené Raffaello s bielou čokoládou. Prečítate si tiež to, čo ste možno nevedeli o surovinách, ktoré sa najčastejšie na nepečené cukrovinky používajú.

Okrem nápadov a rád prináša aj najlepšie overené recepty na prípravu obľúbených nepečených koláčikov z portálu Varecha.sk. Svoj recept pridá v tradičnom fejtóne aj známy vinár a náruživý kuchár Fedor Malík. A poteší vás aj inšpirácia z mesačníka Varecha - výborný medovník od profesionálky.Tieto recepty na skvelé nepečené koláčiky na vás čakajú v piatkovej prílohe Varecha:

- Šuhajdy
- Oblátkové rezy s kakaovou plnkou
- Nepečené Raffaello s bielou čokoládou
- Kávové zrná
- Nepečené plnené úliky
- Grilážky
- Burizónové guľky
- Kakaové guľôčky
- Kokosové pníky

Prílohu Varecha nájdete v piatok 16. decembra v denníku Pravda.

Zmeškali ste túto Varechu?

Archív starších príloh Varecha, nájdete v elektronickej podobe (pre počítač, iPad, iPhone či Android) v našom elektronickom archíve na e.Pravda.sk


Predplatiť si papierovú Varechu (s piatkovou Pravdou)

Objednajte si ročné predplatné piatkových vydaní Denníka Pravda s receptovou prílohou Varecha pre milovníčky a milovníkov dobrého jedla a ďalšími prílohami za 81,50 € na celý kalendárny rok!
Predplatné Pravdy


* Pravda má viac variantov predplatného, ak máte záujem iba o piatkovú Pravdu s Varechou vyberte si vo formulári príslušné predplatné
Diskusia k článku


Zaujímavé video z archívu TV Varecha


TOPlist