Rôzne

Čo dnes varíte alebo pečiete? Marec 2024

redakcia - fotkaredakcia, 1. marca 2024

Pokračovanie obľúbenej diskusie. Budeme radi, ak sa aj tento mesiac podelíte o to, čo dobré varíte či pečiete.

@zareaguj


Diskusia k téme

kucharka
Dezert bol kupovaný v Barcelone.
"Escribà" - známy cukrár, výborné zákusky a koláče. Ak niekedy navštívite Barcelonu, doporučujem zastaviť sa na niečo sladké …. Nebudete ľutovať. :-)


kucharka
Včera bola celozrnná ryža, šošovica beluga, zelené fazuľky a turecké vajíčka ( podľa receptu tu z Varechy ). K tomu obyčajný burger.


farbuska
@cesminaz (4.3.2024 05:48)

Jáj, keď tam vidím tie kúsky jahňaťa, krídelká a pečené papriky....! Teším sa, že ste si užili krásny deň s dobrým jedlom. Dobrý začiatok týždňa prajem všetkým. :)
kucharka
@zolik (4.3.2024 18:49)

Nevadí, všetkým sa to stáva :-) Hlavne že si nebola hladná! 😂
Ak ti môžem poradiť, dúfam, že sa nenahneváš, borekové cesto máš asi málo namastené, potrebuje viac potierať maslom/olejom …
zolik
@kucharka (5.3.2024 09:37)
Ďakujem za odozvu a dobre mienenú radu za ktorú sa nemám prečo “hnevať”.
Robila som následovne. Každý plát som položila na vlhkú utierku a natierala olejom pomocou štetca. Tak ako bolo napísané na obale toho zázraku. Ale… cesto bolo aj tak lámavé a nevzhľadné.
cesminaz
@zolik (5.3.2024 15:30)

Ani len na nemocnicu😅😅 To musí byť nejaká súkromná VIP nemocnica. @2010 tiež prajem skoré zotavenie.
1x zolik
kucharka
Moje raňajky sa podobajú na víkendové, a to preto, že je dnes ráno viac času.
Takže toasty so syrom a so šunkou a trochu ovocia… a káva s mliekom.

Akurát varím vajíčka, budem robiť pomazánku na svačinu. A keďže sa chystám umývať okná, tak obed bude len nejaká rýchlovka. Rizoto alebo cestovina.
Pekný deň.


afataga
@zolik (11.3.2024 14:17)

Mnam, davno sme nemali, si mi narobila chute. Su aj ine nefotogenicke jedla a su vyborne, napr. taka kolozvarska kapusta.
cesminaz
A hrášková ryža 😊 Pasuje k mäsu velmi dobre. Dnes neviem ešte presne čo bude., kedže synovia majú dnes volno tak oni rozhodnú načo majú dnes chuť😊


farbuska
@cesminaz (12.3.2024 12:16)
Jaj, tie jahňacie rebierka sú krásne vypečené! Len zahryznúť a odtrhnúť si kúsok od kosti ... a tá výborná šťava steká na bradu a človek sa nevdojak oblizne ako psík...
cesminaz
@farbuska (12.3.2024 13:56)
😅😅 presne tak sa to má správne jest. Holými rukami, tečúci tuk po brade a medzitým si oblízať aj prsty😅👍
zolik
@afataga (16.3.2024 10:58)
Hej, je to neobvyklé 😂, ale keď tie paradajky na mňa tak smutne kukali
zolik
@violeta (16.3.2024 12:17)
Krásne jedlo. Pekný tanier. Idem pozrieť ten recept, veľmi sa mi páči. Pozdravujem
cesminaz
A príloha bol lúčny šťavel s cesnakovým jogurtom 😍 Celkom čerstvý, včera sme boli nazbierať. Teraz je najlepší, čerstvý a mladučký! Príjemný deň všetkým!


zolik
Pondelkový tzv. zbytkový obed. Najlepšie mi prišli cestoviny. V tomto prípade od Barilla, Bavette Nr.13. Dá sa do nich “kreatívne” zapracovať všetko čo po víkende zostalo v chladničke.
Majte pekný pondelok 😊


zolik
Dnes boli parené buchty s marhuľovými lekvárom a tvaroh.
Povidle ani mak tu žiaľ nekúpim. Ale aj táto kombinácia je chutná.


kucharka
U nás bol včera thajský stir fry - mleté bravč.mäso, rybacia omáčka a zelené fazuľky, ryža. Ešte mi k tomu zostalo pár kúskov opečeného baklažánu.


kucharka
Do šalátu som dala skoro všetko, čo bolo v chladničke a bolo treba spotrebovať ….
Fazule, pečenú papriku, varenú repu… a veru, celkom to vyšlo chutne. :-))


afataga
@zolik (19.3.2024 15:23)

Moze byt chutna kombinacia, ale mna by si sladkym obedom neuhostila, no co uz so mnou narobis :-)
1x zolik
zolik
@afataga (20.3.2024 10:15)
No, s Tebou už nenarobím nič 😂
Teba by som pozvala na hostinu do Steak House
zolik
@kucharka (19.3.2024 22:01)
Ďakujem za milú odozvu. Ja mám sladké obedy veľmi rada. Som tak naučená ešte z domu. Pozdravujem 😘
zolik
@cesminaz (18.3.2024 06:48)
Milé 😊, ale väčšie taniere nemám. Tieto majú priemer 32cm a sú to vlastne tzv. Platzteller. Už ostávajú len servírovacie misy 😂
Pozdravujem
mamec
@zolik (19.3.2024 15:23)
V našej rodine sa parené buchty nezvyknú posýpať makom, ale kakaom zmiešaným s cukrom a poliate rozpusteným maslom. Robievala to tak ešte moja mama a môj muž si to tiež tak oblúbil.
2x zolik a sracz
zolik
Dnes som varila - Dusené hovädzie so šampiónmi a paradajkami. Inšpiráciou mi bol recept od @afataga “Hovädzia nožina so sušenými paradajkami a hubami”.
K tomu moja už stálica v kuchyni “Domáca parená kysnutá knedľa” podľa @babkamt.
Prajem všetkým pekný deň


zolik
@mamec (20.3.2024 12:44)
Ďakujem za dobrý tip. Neuveríš, ale vôbec ma to nenapadlo. Pozdravujem Ťa
1x mamec
kuko95
Ale robil som aj kura na kapuste a kto nemusí kura tak aj kačicu na kapuste nech je z čoho vyberať
kuko95
A jedno z mojich tiež veľmi obľúbených jedál špagety s mletým mäsom a mozzarellou..vyyyyborne a rýchle
kuko95
Kačica sladká kapusta knedľa .také obyčajné ale výborne .posledná porcia 🙄😁
kuko95
@violeta (25.3.2024 16:40)

Podľa mňa krásne "žrave fotky" a tá tortička no šikovné ručičky máš :))
pivonka
Dnes som prvýkrát upiekla toľko vychvaľovaný Oblížprst. Lákala ma jeho farebná kombinácia. Výsledkom je veľké sklamanie a jeho zaradenie do kategórie "Najpreceňovanejšie recepty" k makrónkam a Sacherovke. Strašne presladený a to som znížila cukor do snehu. Z 10 vajíčok si viem predstaviť onakvejší zákusok. Keby som sa bola lepšie sústredila na zloženie surovín, tak by som vedela, že nič iné sa od neho nedá čakať. Tá čokoláda na vrchu to nemôže zachrániť.
kuko95
No bryndzové sú moj favorit ale tieto sú s tvarohom a smotanou a tiež sú veľmi dobre ..a trosicka slaniny spraví ešte lepšiu chuť 😁
kuko95
Asi to najjednoduchšie jedlo ale kurča s ryžou to ja môžem ..a takto mi to chutí najviac..stehno ryža dobre poliata šťavou a malé uhorcicky 😁