Rôzne

Čo dnes varíte alebo pečiete? Apríl 2024

redakcia - fotkaredakcia, 2. apríla 2024

Podeľte sa so všetkými milovníkmi dobrého jedla o tipy, čo ste si doma pripravili, alebo čo zaujímavé ste ochutnali. Nech vám to varí, pečie a chutí aj tento mesiac!

@zareaguj


Diskusia k téme

farbuska
@zolik (5.4.2024 17:56)
Trafili sme na spoločnú nôtu: ja som mala včera hubovo-šafránové rizoto a cviklové pesto (nefotila som, ale polepším sa!).
1x zolik
kucharka
@zolik (7.4.2024 16:04)
Aj tebe pekné popoludnie, aj keď u nás nieje slnečné… je teplo ale zamračené a fúka uragán :-(

My sme dnes mali dauphinoise zemiaky podľa James Martin, brokolicu a opečenú tresku.
Akurát sa pečie citrónový koláč a za chvíľu bude s čajom ( čierny s mliekom ).
kucharka
Dnes boli neskoré raňajky alebo skorý obed ( brunch ) - omelete so škvarkami, petrž.vňaťou a zelenými čerstvými čili papričkami.
A šálka čierneho čaju s mliekom.
1x zolik
mamka4
Prosím o radu. Skúšal niekto z Vás naložiť medvedí cesnak do fľašky, aby vykysol ako kapusta? Pohrávam sa s myšlienkou skúsiť aspoň do malej fľašky, recepty sú, ale bojím sa výsledku. Pri červenej repe sa mi to nepodarilo ani podľa x-receptov.
mariamka
@mamka4 (11.4.2024 16:27)
ja teda ešte nie, a to ho zbieram už x rokov. ale myšlienka dobrá, ak sa mi podarí ešte vyraziť na zber, skúsim recept google "fermentovaný medvedí cesnak" blog Eugenika
danda3
@mamka4 (11.4.2024 16:27)
Ahoj, ja som tento rok okrem tinktúry a pesta vyskúšala aj kvasený podľa tohoto receptu. Myslím, že sa podaril, zajtra bude ochutnávka.



zolik
Ja som bola dnes na trhu. Kúpila som krásnu mladú čerstvú špargľu a nové zemiaky. Mám veľmi rada túto špargľu len tak na rýchlo opečenú na slanine.
Majte peknú sobotu.
kuko95
Kura pokminovane s troška jalapenos paprickami kyslá kapusta podliate pivom no čo vám budem hovoriť ..úžasna dobrota 😁
1x zolik
zolik
Po víkende sa snažím spracovať chladničkové zostatky. Tento krát mi vyšli hovädzie roládky plnené slaninou a špargľou so šampiónovou omáčkou.
Hodilo by sa to posypať petržlenovou vňaťou - ale straaašne tam leje


kucharka
Včera bola rýchlovka "pad thai".
Ako dezert boli jahody so šľahačkou.
Začína najlepšie obdobie na čerstvú zeleninu a ovocie, trh je ako výstava - farebné, voňavé a čerstvé produkty. Sem tam sa tam idem len tak prejsť a pokochať oči :-)


zolik
@kucharka (16.4.2024 09:19)
Takéto jedlá mám aj ja veľmi rada. Tak isto milujem trhy (okrem toho na Miletičke v BA, ten je otrasný). Atmosféra trhu je nezameniteľná. Naozaj pôsobí na všetky zmysly.
kucharka
U nás jahňa, kuskus - tabbouleh štýl, a zelené struky. Do 20min bolo jedlo na stole.

Počasíčko máme pekné, je teplo, svieti oskárek … ale fúka vetrisko, hotový uragán.
Už sme sa aj kúpali v mori a opaľovali na pláži :-))


afataga
@zolik (13.4.2024 15:41)

Ako robis tu sparglu so slaninou? Aj ju trochu predvaris? Potom to cele iba nahanas na panvici, naraz sparglu aj slaninu?
1x zolik
zolik
@afataga (19.4.2024 14:32)
Ahoj Afi, na suchej panvici opražim slaninu, hodím na to špargľu, trochu ponaháňam aby sa opražila a pridám maslo. Na tanieri trochu posolím. Zelenú tenšiu špargľu netreba predvárať, bielu hrubšiu áno.
Pá 😘
afataga
@zolik (19.4.2024 14:54)

Dakujem pekne, dobra vila :-), zajtra skusim a dam vediet.
Pekny vikend, aj ked tu je riadna kosa a vietor.
1x zolik
kucharka
V sobotu boli špagety carbonara, lebo nebolo veľa času na varenie :-)
V nedeľu sme mali opečenú tresku, maslové zemiaky a brokolicu.

Po dlhej ( ozaj dlhej ) dobe nám dnes prší, všetci sme radi. A aj sa trochu schladilo. Vyzerá, že sa to počasie trochu umúdrilo a je také aké má byť! :-))
Príjemný začiatok týždňa prajem všetkým varecháčom.


farbuska
@kucharka (22.4.2024 09:15)

Navnadila si ma:), tak som si recept na tento koláčik tiež našla a v stredu ho upečiem pre sesternice, ktoré majú prísť. Ďakujem a prajem dobrý začiatok nového týždňa. (Preto mám rada túto diskusiu, lebo je často výbornou inšpiráciou. )
kucharka
Dnešné raňajky neboli také stresové a rýchlovky ako iné dni, bolo trochu viac času .-)
Chlieb "kamut" je momentálne môj naj, s maslom, cottage cheese, avokádo a uhorka. Posolené a pokorenené, pokvapkané oliváčom. Mňam.


zolik
@afataga (24.4.2024 11:13)
Prežiť to snáď prežijem. Len nechápem čo myslíš tým “nezaostrilo mi špargľu”. Dúfam že ti na tento spôsob chutila. Pa
afataga
@zolik (25.4.2024 13:42)

Asi si chybala v skole, ked ste sa ucili citat :-))), ja som pisala, ze mi nezaostrilo slaninu, je rozmazana.
zolik
@afataga (25.4.2024 14:19)
😂máš pravdu. Určite som chýbala. Keby si videla môj rukopis… tak mi povieš že aj tam som chýbala 😇
afataga
@zuzanka1367 (25.4.2024 18:08)

A vies, ze aj mna napadlo vajce? Asi telepatia :-), nabuduce dam aj ja. Som rada, ze si sa ukazala.
kucharka
@zolik (26.4.2024 19:10)
Tak toto by si sa zavďačila mojej rodine : palacinky s nutelou :-)
A možno aj ja by som si jednu dala, narobila si chute …. 😂
kucharka
@kvakac (26.4.2024 01:59)
Vitaj späť, dávno si tu nebol …. A toto ozaj vyzerá vitamínová bomba, v tomto bláznivom počasí sa veru hodí niečo na imunitu :-)
kucharka
U nás dnes cestoviny štýl "bolognese" …. Dobrota obľúbená v celej rodine.
Na večeru si rodina - po dlhej dobe - spomenula na krupičnú kašu. Polka so škoricou a polka s kakaom. Mňam.


zolik
@kucharka (26.4.2024 23:48)
😂 aj ja som sa vždy zavďačila mojim synom ( a chválabohu funguje to dodnes 😇) klasika bola 1L mlieka, 10 vajec a 1/2kg múky. Robila som na 2 panviciach v športovom tempe. Prvá a posledná palacinka bola moja. Inak by sa pri ich sprepáčením žravom tempe k ani jednej nedostala. Pekný pozdrav k Tebe
zolik
Fazuľový omáčka na kyslo, údená krkovička a chlieb.
Tak som si dopriala až som sa sčemerila 😂